Novinky

Návštěvy u Nezmarů v Metropolu nabídnou na podzim Nezmary se Sdružením symfoniků Českého rozhlasu Praha, Funny Fellows či Poutníky

11.08.2017

Návštěvy u Nezmarů v Metropolu nabídnou na podzim Nezmary se Sdružením symfoniků Českého rozhlasu Praha, Funny Fellows či Poutníky

Také na podzim letošního roku se bude na Malé scéně Metropolu v Českých Budějovicích konat cyklus folkových koncertů s názvem Na návštěvě u Nezmarů. Fanoušci se mohou těšit na kultovní žánrové skupiny - Nezmary se Sdružením symfoniků Českého rozhlasu Praha, Stráníky a Poutníky. Zpestřením pak budou slovenští Funny Fellow

Předprodej abonentek na celý cyklus byl zahájen 22. června. Cena je 880 korun. Po ukončení předprodeje abonentek (18. srpna) bude možné zakoupit vstupenky i na jednotlivá vystoupení. K dispozici budou vždy měsíc před samotným koncertem.

Nezmaři s Komorním sdružením symfoniků Českého rozhlasu Praha (20. září 2017)  - náhradní koncert za Wabiho Daňka

Jedná se o společný koncert, kdy symfonici Českého rozhlasu Praha doprovázejí Nezmary v jejich písních. Aranže jsou použity z projektu s Jihočeskou filharmonií. Navíc sami zahrají ukázky z nejznámějších muzikálových a filmových melodií. Jsou to opravdu excelentní muzikanti, kteří doprovázeli řadu světových es jako jsou Enrico Morricone, nebo Andrea Bocelli. Členové sdružení jsou: Ludvík Sklenář - housle, Saša Kopka - housle, Markéta Sádecká - viola, Pavel Barnáš - violoncello, Jarka Tajanovská – hoboj.

Stráníci (18. října 2017)

Veronika a Luboš Stráníkovi již dlouhé roky tvoří úspěšnou folkovou dvojici. Ostatně kořeny tohoto oblíbeného dua sahají až do roku 1983, kdy se budoucí manželé potkali na vandru v obci Březina u Rokycan. Stráníci, to je upřímná muzika, kterou její interpreti milují. A stejně tak jejich fanoušci. Na kontě mají kromě velkého množství koncertů také několik nahrávek a účast na kompilacích.

Funny Fellows (20. listopadu 2017)

Jedinečné seskupení ze Slovenska, úžasná atmosféra, rozmanitý repertoár… Funny Fellows se folkovému programu cyklu Na návštěvě u Nezmarů malinko vymykají, avšak pobaví stejně tak. V jejich přítomnosti se vrátíte do hudby 20. let minulého století.

Poutníci (11. prosince 2017)

Bez přehánění legenda tuzemské bluegrassové scény. Poutníci z Brna baví fanoušky od roku 1970, kdy odehráli první koncert v Maloměřicích. Kapela má za sebou plno úspěchů na hudebních přehlídkách, velké množství koncertů a také několik nahrávek. Těch se celkově prodalo více než 100 tisíc kusů. Za zmínku stojí, že v Poutnících v minulosti působil například Robert Křesťan.

vstupenky online

Stáhněte si naší
mobilní aplikaci

app store
google play

Připravujeme

Na návštěvě u Nezmarů
Melody Makers

NAŠI PARTNEŘI

Revispol
Greco
Deník
Český rozhals
Budějcká drbna
LED Multimédia
Jihočeský kalendář
Arpida
1K Design
Reklamní propisky