FRAGILE

(Hudební pořad)

29.3.2018FRAGILE

Společenský sál v 19.30 hod.

NEJLEPŠÍ SLOVENSKÁ VOKÁLNÍ SKUPINA FRAGILE A SOŇA NORISOVÁ

Vokální slovenská skupina Fragile je složená z populárních osobností, známých z různých televizních seriálů, divadelních, muzikálových produkcí či TV show. Fragile patří nejen ke slovenské, ale bez nadsázky i k evropské špičce. Pro české diváky je nejznámější osobností zpěvačka a herečka Soňa Norisová.

Věnují se interpretaci známých světových rock - pop - hitů v působivých a velmi zajímavých originálních a cappella aranžmá – bez hudebních nástrojů. Hity světových autorů a interpretů přetvářejí do posluchačský velmi příjemných, atraktivních podob s velkou mírou hravosti a kreativity. Všechno co uslyšíte je opravdu tvořeno jen hlasem a ústy interpretů v komorním a cappella provedení. Čistě vokální, jisté instrumentální prvky se v jejich hlasech uplatňují jako rytmická opora. Jejich představení jsou plné nejen výborné hudby, ale také skvělého humoru, díky kterým zažijete neopakovatelný večer plný jedinečné zábavy.

Repertoár skupiny tvoří písně světových i domácích interpretů jako: Queen, Sting, John Lennon, Richard Müller, Jason Mraz, Lorde, The Flying Pickets, Pharell Williams, Leonard Cohen, The Real Group a dalších.

Mezi novinky patří skladba Lady karneval od Karla Gotta, The Parting Glass – irská národní skladba, Get Lucky od Daft Punk, dále Shape Of You od Ed Sheerana, Fero od sk. Elán, Run to You od sk. Pentatonix, nebo Good Old Fashion Lover Boy od sk. Queen.  Proto zasáhnou široké divácké publikum a na své si přijdou všichni milovníci kvalitní muziky.

Členové skupiny: Soňa Norisová – strano, Jana Golis – strano, Helena Krajčiová – alto, Svetlana Rymarenko – alto, Slavo Košecký – tenor, Martin Madej – tenor, Jozef Hečko – bas, Braňo Kostka - vocal percussion. Alternanti skupiny: Karolína Majerníková – strano, Daniela Tomešová – strano, Kamila Apetauer – strano, Peter Lacho – tenor

 

Vstupenky v předprodeji od 8. listopadu.

Cena vstupenek je 290 Kč a 340 Kč.

 

chci vstupenku

vstupenky online

Stáhněte si naší
mobilní aplikaci

app store
google play

Připravujeme

Sněhurka
Fragile

NAŠI PARTNEŘI

Revispol
Greco
Deník
Český rozhals
Budějcká drbna
Jihočeský kalendář
Arpida
Kooperativa