metropol ceske budejovice
muj ucet

AGENTURA

 

Zajištění společenských a prezentačních akcí na klíč

Kontakt:   Ing. Petr Holba, info@metropolcb.cz, tel: 386 106 112, 739 563 036

 

Metropol spol. s r.o. připravuje řadu nápaditých бАрДак akcí (kumulace originálních programových nápadů, gastronomických služeb a výstavních možností). Mimořádný ohlas mají projekty připravované na památkových objektech například v Českém Krumlově, Jindřichově Hradci nebo Kratochvíli.

Reference o službách Metropolu spol. s r.o. možno ověřit například u ČNB Praha, Škody Auto, ČSOB České Budějovice, Budějovického Budvaru či Českého Caparolu.

Bližší informace získáte na telefonních číslech 739 563 036 nebo 386 106 112.

 

 

Společnost Metropol zajišťuje kvalitní audiovizuální vybavení vč. velkoplošného dataprojektoru, wifi internetového připojení, nabízí tiskařské služby, služby reklamní, včetně výstavních panelů.

Na požádání společnost zajišťuje doprovodné programy kulturní a umělecké povahy, které organizuje i na památkových objektech v okolí.

 

Další služby:

Telefon,  zázemí pro organizátory akcí, etážový servis, kadeřnictví, kosmetika, solární studio, právní služby, cestovní kancelář, krejčovství, květinářství...
 
 
Kulturní a sportovní vyžití:
 
V objektu: Opera Jihočeského divadla, stálá galerie uměleckých fotografií, kulečníková herna, umělecké výstavy, fitness, taneční a pohybové studio
 
V okolí: činohra, galerie, večerní podniky...
 
 
 
 
vstupenky online

Stáhněte si naší
mobilní aplikaci

app store
google play

Připravujeme

Kurz společenské výchovy a tance (od 15 let)
Na poslední chvíli

NAŠI PARTNEŘI

Revispol
Petřík Brokers
Deník
Český rozhlas
Jihočeský kalendář
Arpida
Kooperativa
Kiss
Beat
Country radio
Teplárna ČB