Novinky

Dopady nouzového stavu na kulturní pořady v Metropolu

04.01.2021

Dopady nouzového stavu na kulturní pořady v Metropolu

Vláda ČR od loňského listopadu opětovně zavedla na území České republiky omezení proti šíření Covid-19, mezi které patří redukce počtu osob shromažďujících se na veřejnosti a zákaz pořádání kulturních akcí. Do odvolání těchto restrikcí tedy není možné uvádět žádné kulturní představení. Z tohoto důvodu jsme nuceni opět překládat aktivity, které byly naplánované v tomto období. O náhradních termínech těchto pořadů jednáme. Následně je uvádíme na našich webových stránkách u jednotlivých pořadů a na facebooku.

V případě, že se již teď těšíte na některý z námi chystaných kulturní pořadů a máte potřebu si na ně zajistit vstupenky, využijte možnosti tak učinit on-line na našich webových stránkách. Fyzický předprodej vstupenek do rozvolnění protiepidemických opatření zůstane uzavřen. Dle data jeho znovuotevření bude prodloužena lhůta pro zájemce o vrácení vstupného. Aktuální informace sledujte na našich webových stránkách a facebooku. Děkujeme za pochopení a trpělivost. 

Kultura dostává od viru Covid-19 další těžkou ránu. Tým Metropolu vynakládá obrovské úsilí, aby se v prostorách našeho kulturního domu zachoval kulturní život také v budoucnosti. Věříme, že Vám budou náhradní termíny vyhovovat a uvítáme, když nebudete vyžadovat vrácení vstupného. Po nelehkých měsících plných strachu, obav, nejistoty, restrikcí a omezení nám to hodně pomůže. Budeme rádi, když na kulturu nezanevřete a navzdory atakům viru Covid-19, které jsou podporované mediální masáží o jeho hrůzných dopadech, navštívíte připravované pořady v náhradních termínech a společně dobu covidní ve zdraví fyzickém, ale i psychickém přečkáme. Těšíme se na Vaši návštěvu v Metropolu.

 

 

vstupenky online

Stáhněte si naší
mobilní aplikaci

app store
google play

Připravujeme

Cavewoman
Radůza

NAŠI PARTNEŘI

Revispol
Petřík Brokers
Deník
Český rozhlas
Jihočeský kalendář
Arpida
Kooperativa
Kiss
Beat
Country radio
Teplárna ČB