Novinky

Dopady nouzového stavu na kulturní pořady v Metropolu

04.01.2021

Dopady nouzového stavu na kulturní pořady v Metropolu

Vláda ČR od loňského listopadu opětovně zavedla na území České republiky omezení proti šíření Covid-19, mezi které patří redukce počtu osob shromažďujících se na veřejnosti a zákaz pořádání kulturních akcí. Do odvolání těchto restrikcí tedy není možné uvádět žádné kulturní představení. Z tohoto důvodu jsme nuceni opět překládat aktivity, které byly naplánované v tomto období. O náhradních termínech těchto pořadů jednáme. Následně je uvádíme na našich webových stránkách u jednotlivých pořadů a na facebooku.

V případě, že se již teď těšíte na některý z námi chystaných kulturní pořadů a máte potřebu si na ně zajistit vstupenky, využijte možnosti tak učinit on-line na našich webových stránkách. Fyzický předprodej vstupenek do rozvolnění protiepidemických opatření zůstane uzavřen. Dle data jeho znovuotevření bude prodloužena lhůta pro zájemce o vrácení vstupného. Aktuální informace sledujte na našich webových stránkách a facebooku. Děkujeme za pochopení a trpělivost. 

Kultura dostává od viru Covid-19 další těžkou ránu. Tým Metropolu vynakládá obrovské úsilí, aby se v prostorách našeho kulturního domu zachoval kulturní život také v budoucnosti. Věříme, že Vám budou náhradní termíny vyhovovat a uvítáme, když nebudete vyžadovat vrácení vstupného. Po nelehkých měsících plných strachu, obav, nejistoty, restrikcí a omezení nám to hodně pomůže. Budeme rádi, když na kulturu nezanevřete a navzdory atakům viru Covid-19, které jsou podporované mediální masáží o jeho hrůzných dopadech, navštívíte připravované pořady v náhradních termínech a společně dobu covidní ve zdraví fyzickém, ale i psychickém přečkáme. Těšíme se na Vaši návštěvu v Metropolu.

 

 

vstupenky online

Stáhněte si naší
mobilní aplikaci

app store
google play

Připravujeme

Seznam přesunutých programů
Walda Gang a Alkehol

NAŠI PARTNEŘI

Revispol
Petřík Brokers
Deník
Český rozhlas
Jihočeský kalendář
Arpida
Kooperativa
Kiss
Beat
Country radio
Teplárna ČB