Novinky

Jaro v Metropolu je plné hereckých hvězd

10.03.2022

Jaro v Metropolu je plné hereckých hvězd

 

Zlý Coviďák pomalu přestává cenit zuby a my všichni doufáme, že se někam uklidí a už nevyleze! Vzhledem k tomu se zmírňují protiepidemická opatření, a proto, prosím, přijměte pozvání do našeho divadla. Téměř deset divadelních představení můžete zhlédnout do konce léta v divadelním sále Metropolu. Některá z nich jsou již vyprodaná a na jiná zbývá posledních několik vstupenek, neváhejte tedy s jejich nákupem!

Po diváckém úspěchu Velké zebry s Ondřejem Vetchým v titulní roli přijedou v úterý 26. dubna staří známí Světáci v nastudování pražské Divadelní společnosti Háta s mnoha hereckými osobnostmi. Notoricky známá komedie o partě fasádníků, kteří se vydají do víru velkoměsta dobýt srdce sličných dam.

Představení Hrdý Budžes s Bárou Hrzánovou a Žítkovské bohyně, tajuplný příběh vědem z Bílých Karpat, jsou již bohužel vyprodaná.

Také na květnové pořady vstupenky rychle mizí. Několik málo jich je na romantickou komedii ze sexuologické laboratoře Program na záchranu mužů, kterou uvedeme na Malé scéně v úterý 17. května. Následující týden v pondělí 23. května se můžete těšit na Simonu Stašovou s Ladislavem Frejem v komedii o stárnoucím manželském páru Na zlatém jezeře. Hned další týden ve středu 25. května do Metropolu po dvou letech konečně zavítá Divadlo Sklep se svou aktuální Besídkou. Příznivcům Divadla Sklep netřeba blíže vysvětlovat, pouze ukázat cestu do našeho předprodeje.

V červnu se můžete těšit opět na početně herecky obsazené představení Svatba bez obřadu. Čekejte řízný komediální zmatek plný omylů a nevinných léček, lehkosti a nonšalantní elegance ve vtipných dialozích a v bláznivých, originálně vypointovaných situacích. Pořad uvedeme v úterý 14. června.

Prázdniny jsou o letních láskách a také naše představení budou o vztahu mezi mužem a ženou. Jak se na toto soužití dívá muž, prozradí Caveman ve čtvrtek 14. července a stejný pohled na věc viděný očima ženy přiblíží Cavewoman ve čtvrtek 18. srpna. Jedná se o populární, vždy vyprodaná představení, která mnozí diváci zhlédli několikrát. Kdo ještě neviděl, má nyní příležitost!

Vstupenky zakoupíte v našem předprodeji nebo on-line zde. 

V prodeji jsou již také vstupenky na další připravované kulturní pořady. Více informací získáte na našich webových stránkách v sekci Program: https://www.metropolcb.cz/program/vsechny-akce/A/. Vstupenky na všechny pořady zakoupíte on-line zde: https://www.metropolcb.cz/program-colosseum.html nebo v našem předprodeji.

 

 

vstupenky online

Stáhněte si naší
mobilní aplikaci

app store
google play

Připravujeme

Cavewoman
Radůza

NAŠI PARTNEŘI

Revispol
Petřík Brokers
Deník
Český rozhlas
Jihočeský kalendář
Arpida
Kooperativa
Kiss
Beat
Country radio
Teplárna ČB