Novinky

Když Vás hudba pohladí...

29.10.2021

Když Vás hudba pohladí...

...řeč je o koncertu Melody Makers se svým frontmanem Ondřejem Havelkou. Jejich hudební interpretace populární hudby třicátých a čtyřicátých let je tak autentická, že již první melodie večera Vás přenese do prvorepublikových či poválečných tančíren, kde na parketě tančí dámy a pánové v dobových šatech a při konverzaci popíjejí šampaňské...

Nylonový věk – první tři euforická poválečná léta – byla dobou největšího rozkvětu českého swingu. Po loňské koncertní show Swing nylonového věku kapela shledala, že vynikající hudební materiál z repertoiru skvělých českých bigbandů tohoto období není zdaleka vyčerpán. A tak se rozhodla v tom radostném swingovém bádání pokračovat. V koncertní show SWING NYLONOVÉHO VĚKU POKRAČUJE! uslyšíte další hotjazzové fláky z této vrcholné éry bigbandového swingu, tuze žhavé a snad ještě krasší! Večerem Vás provede s humorem, nadhledem, láskou a pečlivostí zpěvák a frontman kapely Ondřej Havelka.

Koncert Melody Makers se uskuteční v Metropolu v úterý 9. listopadu od 19 hodin ve společenském sále. Vstupenky zakoupíte v našem předprodeji nebo on-line na našich webových stránkách a budou v prodeji také před začátkem koncertu.

 

vstupenky online

Stáhněte si naší
mobilní aplikaci

app store
google play

Připravujeme

Carmina Vetera
Seznam přesunutých programů

NAŠI PARTNEŘI

Revispol
Petřík Brokers
Deník
Český rozhlas
Jihočeský kalendář
Arpida
Kooperativa
Kiss
Beat
Country radio
Teplárna ČB