Novinky

Ples jihočeských starostů po roční pauze opět součástí plesové sezóny v Metropolu

11.02.2020

Ples jihočeských starostů po roční pauze opět součástí plesové sezóny v Metropolu

 

Hlavním hudebním hostem večera bude populární slovenský hudebník Vašo Patejdl. Dále Vám k tanci a poslechu zahrají taneční orchestr Metroklub Big Band, Jazzika a Slovani.

Vrcholem večera opět bude „komunální“ tombola, ve které se budou losovat z řad zástupců zúčastněných obcí a měst Jihočeského kraje hodnotné ceny. Hlavní cenu osobní automobil Škodu Citigo věnuje tradiční partner plesu CB Auto. Děkujeme!!!

Návštěvníci plesu se mohou těšit na velký bohatý celovečerní raut a nezaměnitelnou přátelskou uvolněnou atmosféru.

Akce je koncipována jako společenské setkání zástupců samosprávy, volených zástupců veřejného sektoru a partnerů plesu bez účasti široké veřejnosti. Děkujeme za pochopení.

Rezervace vstupenek pro obce a města, prosíme, posílejte na paní Miladu Vopálkovou, krajskou manažerku SMS ČR, email vopalkova@smscr.cz nebo volejte: +420 774 438 779.

 

Vstupenky budou k dispozici od 3.2. 2020 a budou rezervovány nejdéle do 28. 2. 2020. Vyzvedávat si je můžete na adrese Žižkova 12 v Českých Budějovicích, budova Pozemních staveb, 5.patro, číslo dveří 502, a to každý všední den od 9.00 do 16.00 hodin. Na uvedených kontaktech je možné domluvit jejich případnou distribuci. Kontaktní osoba je paní Milada Vopálková, krajská manažerka SMS ČR pro Jihočeský kraj.

 

 

vstupenky online

Stáhněte si naší
mobilní aplikaci

app store
google play

Připravujeme

Seznam přesunutých programů
Intimity

NAŠI PARTNEŘI

Revispol
Petřík Brokers
Deník
Český rozhlas
Budějcká drbna
Jihočeský kalendář
Arpida
Kooperativa
Kiss
Beat
Country radio
Teplárna ČB