Novinky

Začátek prodeje permanentek na podzimní cyklus Na návštěvě u Nezmarů

04.06.2019

Začátek prodeje permanentek na podzimní cyklus Na návštěvě u Nezmarů

tepsteel.com

 

 

Podzimní cyklus koncertů Na návštěvě u Nezmarů představil program. Těšit se může na klasický folk i starý swing.

Čtyři skvělé koncerty nabídne na podzim cyklus koncertů zvaný Na návštěvě u Nezmarů. Jak je již zvykem, uskuteční se na Malé scéně Metropolu v Českých Budějovicích. Na programu jsou Ondřej Ruml, Folk Team Brno, Jarret a Funny Fellows. Předprodej abonentek na celý cyklus se uskuteční v termínech 11. června až 4. července a následně 19. až 23. srpna. Cena je 880,- Kč. Vstupenky na jednotlivá vystoupení budou k dispozici vždy měsíc před samotným koncertem.

Ondřej Ruml (18. září 2019)

Jako první dorazí do Českých Budějovic Ondřej Ruml se svou one man show „Na hubu“. Zpěvák a herec na sebe výrazně upozornil v roce 2014, když vydal velmi ceněné album Ondřej Ruml zpívá Ježka, Voskovce a Wericha. Vidět ho můžete mimo jiné s bigbandy v zádech, avšak v Metropolu vystoupí sám za sebe, pouze s takzvaným looperem, který je u muzikantů stále oblíbenější.

Folk Team (16. října 2019)

Brněnští Folk Team nejsou budějovickým fanouškům neznámí, ostatně na návštěvě u Nezmarů již v minulosti byli a těšili se skvělého přijetí. Letitá kapela má za sebou více než čtyřicetiletou kariéru, nespočet koncertů a několik alb. Je to bezesporu klasika tuzemské folkové scény.

Jarret (13. listopadu 2019)

Liberečtí Jarret sami sebe označují za folk rock nebo indie rock. Faktem ale je, že jsou stylově těžce zařaditelní, byť folk tvoří pevný základ. Kapela vznikla již v první polovině 90. let, přičemž v roce 1997 vydala debutové album. Skvělí muzikanti, překračování žánrových hranic, osobitý hlas Hany Skřivánkové, to jsou Jarret, na které se můžete těšit v listopadu.

Funny Fellows (11. prosince 2019)

O poslední letošní koncert v rámci „Nezmarů“ se postarají slovenští Funny Fellows, kteří zvou na exkurzi do hudební minulosti, respektive do časů swingu a kabaretů. Veselá partička vykouzlí úsměv na tváři – kromě skvělé muziky nabízí totiž i humor, čímž vzniká neodolatelná kombinace.

vstupenky online

Stáhněte si naší
mobilní aplikaci

app store
google play

Připravujeme

Seznam přesunutých programů
Intimity

NAŠI PARTNEŘI

Revispol
Petřík Brokers
Deník
Český rozhlas
Budějcká drbna
Jihočeský kalendář
Arpida
Kooperativa
Kiss
Beat
Country radio
Teplárna ČB