Pravidla tanečních

aktualizace 14.10. 2021

 

 1. Účastník je povinen vyzvednout si ,,Průkaz pro účastníka tanečního kurzu“ nejpozději do data uvedeného v informačním mailu nebo na www.metropolcb.cz..

 

 1. Každý účastník je povinen prokazovat se při každém večeru tanečních ,,Průkazem účastníka kurzu“ (sem mu bude vždy dáno razítko s datem daného večera) a dále:
  • doložit negativní PCR test starý nejvýše 7 dní, 
  • doložit negativní antigenní test starý nejvýše 72 hodin,
  • absolvovat samotest na místě a prokázat se negativním výsledkem (na místě bude k zakoupení omezený počet testů (100 Kč), doporučujeme přinést si samotest vlastní).
  • prokázat potvrzením poskytovatele zdravotních služeb podstoupení antigenního testu za dozoru zdravotnického pracovníka prostřednictvím on-line služby s negativním výsledkem nejvýše 24 hodin před konáním akce, 
  • doložit prodělání laboratorně potrvzeného onemocnění covidem-19 v době ne delší než  180 dnů přede dnem konání akce,
  • aplikaci očkování proti covidu-19, přičemž od poslední dávky vakcíny (druhé u dvoudávkových vakcín, první u jednodávkových vakcín), musí uplynout nejméně 14 dní.
  • všichni příchozí musí mít po celou dobu nasazený respirátor (výjimka: konzumace jídla a pití, kurzisté pouze při tanci na sále ve všech ostatních společných prostorech ANO!!!)

Prosíme, ve vlastním zájmu dodržujte tato opatření, zvláště pak nošení respirátorů při příchodu a mimo sál, kde se mísíte s ostatními návštěvníky, aby jsme nemuseli celý kurz předčasně ukončit kvůli karanténě.

 

 1. Průkaz platí pouze pro jeden kurz a je tedy nepřenosný.

 

 1. Pokud účastník průkaz ztratí, neprodleně tuto skutečnost oznámí v sekretariátu Metropolu (tel. 386 106 112). Zde mu bude vystaven nový. Účastník si s sebou přinese náhradní fotografii 35 mm x 45 mm (jako na občanský průkaz).

 

 1. Pravidelná docházka do kurzu je v zájmu účastníka kurzu, nenavštívené hodiny nemohou být z kurzovného odečítány.

 

 1. Účastníci kurzu přicházejí NEJPOZDĚJI 15 MINUT před zahájením lekce!!! a mají vždy ochranu dýchacích cest (respirátor). U vstupu bude vždy k dispozici desinfekce.

 

 1. Dívky přichází ve společenských šatech případně halence (topu) a sukni. Délka sukně (šatů) by neměla být kratší než max. 10 cm nad kolena!!! Jako obuv doporučujeme lodičky, či páskové boty s NIŽŠÍM podpatkem a nejlépe pevnou patou, NE baleríny. MYSLETE NA TO, ŽE SE BUDETE HÝBAT!!!

 

 1. Chlapci přichází do tanečních v obleku, košili s kravatou (motýlkem) a společenské obuvi. Rukavičky dobrovolně.

 

 1. Jakéko-li jiné, než výše uvedené oblečení, nebude tolerováno a účastník se tento večer nebude moci zúčastnit tanečního kurzu (bez náhrady škody).

 

 1. Na prodlouženou a věneček, vzhledem k tomu, že se jedná o společenskou událost, mají VŠICHNI zúčastnění společenské oblečení a obuv (džíny ani tenisky nejsou společenské oblečení!!!). V opačném případě se nebudou moci prodloužené či věnečku zúčastnit!

 

 1. Při prodloužené a věnečku je sál vyhrazen nejbližším příbuzným (může být omezeno počtem osob), všichni ostatní mohou využít místa na balkonu případně dalších k tomuto určených prostorech.

 

 1. V rámci běžných večerů, mohou návštěvníci za obvyklý poplatek 50 Kč a 20 Kč, sledovat účastníky pouze z balkonu. Tento poplatek je zaveden z důvodu zachování pořádku při výuce. Návštěvníci se chovají tiše, aby nerušili probíhající výuku.

 

 1. Účastníkům je vyhrazen Společenský sál, proto se, po dobu výuky, nebudou zdržovat na balkonu či v jiných prostorách Metropolu.

 

 1. K odkládání svrchního oblečení a zavazadel slouží šatna. V našem kurzu bude zajištěna tato služba za obvyklý poplatek. Do sálu a na balkon NENÍ VHODNÉ, Z HLEDISKA POŽÁRNÍCH PŘEDPISŮ DONÁŠET KABÁTY, BUNDY A ZAVAZADLA, vyjma dámské kabelky. Toto také platí pro osoby, které se na taneční kurz přichází pouze podívat - viz Návštěvní řád.

 

 1. Během výuky není vhodné používat mobilní telefony. V případě, že se bez telefonu neobejdete, zajistěte prosím, aby ostatní nebyli rušeni vyzváněním a jinými zvuky Vašeho mobilního aparátu.

 

 1. Společenská pravidla a pokyny tanečních mistrů a pořadatelů jsou pro účastníky kurzu ZÁVAZNÉ. V případě opakovaných hrubých přestupků proti společenské etiketě mohou taneční mistři či pořadatelé účastníka z kurzu bez náhrady vyloučit.

 

 1. Změna rozvrhu je v případě nutnosti vyhrazena a bude vždy aktuálně uvedena na facebooku „Taneční Metropol České Budějovice“.

 

 1. Všichni návštěvníci jsou povinni řídit se Návštěvním řádem DK Metropol České Budějovice (NŘ)

 

PŘIHLÁŠENÍM DO KURZU ÚČASTNÍK STVRZUJE, ŽE SE S TÍMTO ŘÁDEM TANEČNÍHO KURZU SEZNÁMIL A BUDE JEJ DODRŽOVAT.

 

PRAVIDLA BUDOU UPŘESNĚNA NA ZÁKLADĚ AKTUÁLNÍCH PROTIEPIDEMIOLOGICKÝCH OPATŘENÍ.

 

 

 

vstupenky online

Stáhněte si naší
mobilní aplikaci

app store
google play

Připravujeme

Seznam přesunutých programů
Intimity

NAŠI PARTNEŘI

Revispol
Petřík Brokers
Deník
Český rozhlas
Budějcká drbna
Jihočeský kalendář
Arpida
Kooperativa
Kiss
Beat
Country radio
Teplárna ČB