metropol ceske budejovice
muj ucet

Pravidla tanečních (od 15 let)

aktualizace 2.1. 2024

 

 1. Účastník je povinen vyzvednout si ,,Průkaz pro účastníka tanečního kurzu“ nejpozději do data uvedeného v informačním mailu nebo na www.metropolcb.cz.

 

 1. Každý účastník je povinen prokazovat se při každém večeru tanečních ,,Průkazem účastníka kurzu“ (sem mu bude vždy dáno razítko s datem daného večera) 

 

 1. Průkaz platí pouze pro jeden kurz a je tedy nepřenosný.

 

 1. Pokud účastník průkaz ztratí, neprodleně tuto skutečnost oznámí v sekretariátu Metropolu (tel. 386 106 112 - P. Glaserová). Zde mu bude vystaven nový. Účastník si s sebou přinese náhradní fotografii 35 mm x 45 mm (jako na občanský průkaz).

 

 1. Pravidelná docházka do kurzu je v zájmu účastníka kurzu, nenavštívené hodiny nemohou být z kurzovného odečítány.

 

 1. Účastníci kurzu přicházejí NEJPOZDĚJI 15 MINUT před zahájením lekce!!! 

 

 1. Dívky přichází ve společenských šatech případně halence (topu) a sukni. Délka sukně (šatů) by neměla být kratší než max. 10 cm nad kolena!!! Jako obuv doporučujeme lodičky, či páskové boty s NIŽŠÍM podpatkem a nejlépe pevnou patou, NE baleríny. MYSLETE NA TO, ŽE SE BUDETE HÝBAT!!!

 

 1. Chlapci přichází do tanečních v obleku, košili s kravatou (motýlkem) a společenské obuvi. Rukavičky dobrovolně.

 

 1. Jakéko-li jiné, než výše uvedené oblečení, nebude tolerováno a účastník se tento večer nebude moci zúčastnit tanečního kurzu (bez náhrady škody).

 

 1. Na prodlouženou a věneček, vzhledem k tomu, že se jedná o společenskou událost, mají VŠICHNI zúčastnění společenské oblečení a obuv (džíny ani tenisky nejsou společenské oblečení!!!). V opačném případě se nebudou moci prodloužené či věnečku zúčastnit!

 

 1. Při prodloužené a věnečku je sál vyhrazen nejbližším příbuzným (může být omezeno počtem osob), všichni ostatní mohou využít místa na balkonu případně dalších k tomuto určených prostorech.

 

 1. V rámci běžných večerů, mohou návštěvníci za obvyklý poplatek, sledovat účastníky pouze z balkonu. Tento poplatek je zaveden z důvodu zachování pořádku při výuce. Návštěvníci se chovají tiše, aby nerušili probíhající výuku. 

 

 1. Účastníkům je vyhrazen Společenský sál, proto se, po dobu výuky, nebudou zdržovat na balkonu či v jiných prostorách Metropolu.

 

 1. K odkládání svrchního oblečení a zavazadel slouží šatna. V našem kurzu bude zajištěna tato služba za obvyklý poplatek. Do sálu a na balkon NENÍ VHODNÉ, Z HLEDISKA POŽÁRNÍCH PŘEDPISŮ DONÁŠET KABÁTY, BUNDY A ZAVAZADLA, vyjma dámské kabelky. Toto také platí pro osoby, které se na taneční kurz přichází pouze podívat - viz Návštěvní řád.

 

 1. Během výuky není vhodné používat mobilní telefony. V případě, že se bez telefonu neobejdete, zajistěte prosím, aby ostatní nebyli rušeni vyzváněním a jinými zvuky Vašeho mobilního aparátu.

 

 1. Společenská pravidla a pokyny tanečních mistrů a pořadatelů jsou pro účastníky kurzu ZÁVAZNÉ. V případě opakovaných hrubých přestupků proti společenské etiketě mohou taneční mistři či pořadatelé účastníka z kurzu bez náhrady vyloučit.

 

 1. Změna rozvrhu je v případě nutnosti vyhrazena a bude vždy aktuálně uvedena na facebooku „Taneční Metropol České Budějovice“.

 

 1. Všichni návštěvníci jsou povinni řídit se Návštěvním řádem DK Metropol České Budějovice (NŘ)

 

PŘIHLÁŠENÍM DO KURZU ÚČASTNÍK STVRZUJE, ŽE SE S TÍMTO ŘÁDEM TANEČNÍHO KURZU SEZNÁMIL A BUDE JEJ DODRŽOVAT.

 

PRAVIDLA MOHOU BÝT UPŘESNĚNA NA ZÁKLADĚ AKTUÁLNÍCH PROTIEPIDEMIOLOGICKÝCH OPATŘENÍ.

 

 

 

vstupenky online

Stáhněte si naší
mobilní aplikaci

app store
google play

Připravujeme

Rainman
1. Pivovarský ples

NAŠI PARTNEŘI

Revispol
Petřík Brokers
Deník
Český rozhlas
Jihočeský kalendář
Arpida
Kooperativa
Kiss
Beat
Country radio
Teplárna ČB