metropol ceske budejovice
muj ucet

Pravidla tanečních (od 15 let)

aktualizace 7.5. 2024

 

 1. Účastník je povinen si před zahájením 1. lekce vyzvednout ,,Průkaz pro účastníka tanečního kurzu“. Průkaz bude vydán na základě předložení občanského průkazu a fotografie o rozměrech 35 x 45 mm.

 

 1. Každý účastník je povinen se prokazovat při každém večeru tanečních ,,Průkazem účastníka kurzu“ (účast na lekci bude potvrzena razítkem s datem daného večera).

 

 1. Průkaz platí pouze pro jeden kurz a je nepřenosný.

 

 1. Pokud účastník průkaz ztratí, neprodleně tuto skutečnost oznámí v sekretariátu Metropolu (tel. 386 106 112 - P. Glaserová), kde mu bude po dohodě vystaven nový průkaz. Pro vystavení náhradního průkazu je zapotřebí opět předložit fotografii 35 mm x 45 mm (jako na občanský průkaz).

 

 1. Pravidelná docházka do kurzu je v zájmu účastníka kurzu, nenavštívené hodiny nemohou být z kurzovného odečítány.

 

 1. Účastníci kurzu přicházejí NEJPOZDĚJI 15 MINUT před zahájením lekce!!! 

 

 1. Dívky přichází ve společenských šatech, případně halence (topu) a sukni. Délka sukně (šatů) by neměla být kratší než max. 10 cm nad kolena!!! Jako obuv doporučujeme lodičky, či páskové boty s NIŽŠÍM podpatkem a nejlépe pevnou patou, NE baleríny. MYSLETE NA TO, ŽE SE BUDETE HÝBAT!!!

 

 1. Chlapci přichází do tanečních v obleku, košili s kravatou (motýlkem) a společenské obuvi. Rukavičky jsou dobrovolné.

 

 1. Jakékoli jiné, než výše uvedené oblečení, nebude tolerováno a účastník se nebude moci zúčastnit aktuální lekce tanečního kurzu (bez náhrady škody).

 

 1. Na prodlouženou a věneček (vzhledem k tomu, že se jedná o společenskou událost) mají VŠICHNI zúčastnění společenské oblečení a obuv (džíny ani tenisky nejsou společenské oblečení!!!). V opačném případě se nelze prodloužené či věnečku zúčastnit!

 

 1. Při prodloužené a věnečku je sál vyhrazen nejbližším příbuzným (může být omezeno počtem osob), všichni ostatní mohou využít místa na balkonu případně dalších k tomuto určených prostorech.

 

 1. V rámci běžných večerů mohou návštěvníci za obvyklý poplatek sledovat účastníky pouze z balkonu. Tento poplatek je zaveden z důvodu zachování pořádku při výuce. Návštěvníci se chovají tiše, aby nerušili probíhající výuku. 

 

 1. Účastníkům je vyhrazen Společenský sál. Není dovoleno se po dobu výuky zdržovat na balkonu či v jiných prostorách Metropolu.

 

 1. K odkládání svrchního oblečení a zavazadel slouží šatna. V našem kurzu bude tato služba zajištěna za obvyklý poplatek. Do sálu a na balkon NENÍ VHODNÉ, Z HLEDISKA POŽÁRNÍCH PŘEDPISŮ, DONÁŠET KABÁTY, BUNDY A ZAVAZADLA, vyjma dámské kabelky. Toto platí i pro osoby, které se na taneční kurz přichází pouze podívat - viz Návštěvní řád.

 

 1. Během výuky není vhodné používat mobilní telefony. V případě, že se bez telefonu neobejdete, zajistěte prosím, aby ostatní nebyli rušeni vyzváněním a jinými zvuky Vašeho mobilního aparátu.

 

 1. Společenská pravidla a pokyny tanečních mistrů a pořadatelů jsou pro účastníky kurzu ZÁVAZNÉ. V případě opakovaných hrubých přestupků proti společenské etiketě mohou taneční mistři či pořadatelé účastníka z kurzu bez náhrady vyloučit.

 

 1. Změna rozvrhu je v případě nutnosti vyhrazena a bude vždy aktuálně uvedena na facebooku „Taneční Metropol České Budějovice“.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        
 2. V průběhu konání kurzu (především v rámci Prodloužené a Věnečku) mohou být pořizovány fotografie a videonahrávky za účelem propagace tanečního kurzu na sociálních sítích. Nesouhlas lze nahlásit při 1. lekci našim asistentkám u vchodu nebo na emailové adrese info@metropolcb.cz.

         

       19. Všichni návštěvníci jsou povinni se řídit Návštěvním řádem DK Metropol České Budějovice (NŘ).

 

PŘIHLÁŠENÍM DO KURZU ÚČASTNÍK STVRZUJE, ŽE SE S TÍMTO ŘÁDEM TANEČNÍHO KURZU SEZNÁMIL A BUDE JEJ DODRŽOVAT.

 

 

 

vstupenky online

Stáhněte si naší
mobilní aplikaci

app store
google play

Připravujeme

Kurz společenské výchovy a tance (od 15 let)
Jitřenka

NAŠI PARTNEŘI

Revispol
Petřík Brokers
Deník
Český rozhlas
Jihočeský kalendář
Arpida
Kooperativa
Kiss
Beat
Country radio
Teplárna ČB