Novinky

Blíží se termín Plesu jihočeských starostů

26.01.2023

Blíží se termín Plesu jihočeských starostů

 

V pátek 3. března se po dvouleté pauze způsobené pandemií Covid-19 opět otevřou brány Plesu jihočeských starostů, který se bude konat již po deváté. Přípravy aktuálního ročníku jsou v plném proudu a návštěvníci již zaplnili celý společenský sál. A určitě se budou mít na co těšit! Součástí večera vedle tradiční tomboly pro zástupce zúčastněných obcí, jejímž vrcholem je osobní automobil od jednoho z generálních partnerů společnosti CB Auto, bude bohatý doprovodný program. O hudební produkci do tanečních kroků se postarají Metroklub Big Band a Jazzika. Hlavním hudebním hostem večera bude populární zpěvačka Leona Machálková. Po půlnoci přijdou na řadu slovenské hity skupiny SteySky. Průvodní slovo večerem bude jako vždy patřit moderátorovi Aleši Cibulkovi. Začínáme v 19.30 hod. welcome drinkem!

Akce je koncipována jako společenské setkání zástupců samosprávy, volených zástupců veřejného sektoru a partnerů plesu bez účasti široké veřejnosti. Děkujeme za pochopení.

Rezervace vstupenek pro obce a města, prosíme, posílejte na paní Miladu Troblovou, krajskou manažerku SMS ČR, email troblova@smscr.cz nebo volejte: +420 774 438 779.

Vstupenky budou k dispozici od 30.1. 2023 a budou rezervovány nejdéle do 28. 2. 2023. Vyzvedávat si je můžete na adrese Rudolfovská 543/91a, České Budějovice od pondělí do středy 9,00-15,00 (kancelář MAS Rozkvět). Na uvedených kontaktech je možné domluvit jejich případnou distribuci. Kontaktní osoba je paní Milada Troblová, krajská manažerka SMS ČR pro Jihočeský kraj.

 

vstupenky online

Stáhněte si naší
mobilní aplikaci

app store
google play

Připravujeme

Velký mediální ples
Petr Bende

NAŠI PARTNEŘI

Revispol
Petřík Brokers
Deník
Český rozhlas
Jihočeský kalendář
Arpida
Kooperativa
Kiss
Beat
Country radio
Teplárna ČB