Novinky

Cabaret - ikonický jazzový muzikál v Metropolu

21.11.2022

Cabaret - ikonický jazzový muzikál v Metropolu

 

Willkommen, bienvenue, welcome! Vítejte v dravém berlínském kabaretu Kit Kat, místě, kde všechny trable hodíte za hlavu! Pražské divadlo Bez zábradlí přiváží slavný muzikál o plíživém nástupu nacismu uprostřed bavícího se Berlína, jehož atmosféru přijíždí okusit Američan Cliff a seznamuje se zde se Sally, mladou tanečnicí a zpěvačkou z Kit Kat Klubu. Dvojice se sbližuje, vypadá to na bezstarostný milostný příběh, ale dějiny nezvratně dospěly k třicátým létům. Okolní svět je tvrdý, dravý a prostý sentimentu, moci v zemi se chopí nacisté.

Cabaret obsahuje vše, co má muzikál mít: skvělé pěvecké, pohybové i herecké výkony, prvotřídní choreografii a živě hrající orchestr českobudějovického rodáka Jakuba Šafra, který inscenaci dodává drajv.

Hrají: Karel Heřmánek ml., Rozálie Havelková/Michaela Tomešová, Jan Fanta, Josef Carda/Filip Kaňkovský, Hana Seidlová/Jitka Sedláčková, Nikol Kouklová, Dušan Sitek, Viktor Novák/Adam Pavlovčin, Petra Kosková/Barbora Šampalíková, Mária Bikárová/Vendula Příhodová, Linda Caridad Fernandez Saez.

 

Muzikál Cabaret uvedeme ve středu 14. prosince od 19 hodin v divadelním sále Metropolu. Vstupenky zakoupíte v předprodeji Metropolu nebo on-line ZDE

vstupenky online

Stáhněte si naší
mobilní aplikaci

app store
google play

Připravujeme

Seznam přesunutých programů
Walda Gang a Alkehol

NAŠI PARTNEŘI

Revispol
Petřík Brokers
Deník
Český rozhlas
Jihočeský kalendář
Arpida
Kooperativa
Kiss
Beat
Country radio
Teplárna ČB