Novinky

Cabaret - ikonický jazzový muzikál v Metropolu

21.11.2022

Cabaret - ikonický jazzový muzikál v Metropolu

 

Willkommen, bienvenue, welcome! Vítejte v dravém berlínském kabaretu Kit Kat, místě, kde všechny trable hodíte za hlavu! Pražské divadlo Bez zábradlí přiváží slavný muzikál o plíživém nástupu nacismu uprostřed bavícího se Berlína, jehož atmosféru přijíždí okusit Američan Cliff a seznamuje se zde se Sally, mladou tanečnicí a zpěvačkou z Kit Kat Klubu. Dvojice se sbližuje, vypadá to na bezstarostný milostný příběh, ale dějiny nezvratně dospěly k třicátým létům. Okolní svět je tvrdý, dravý a prostý sentimentu, moci v zemi se chopí nacisté.

Cabaret obsahuje vše, co má muzikál mít: skvělé pěvecké, pohybové i herecké výkony, prvotřídní choreografii a živě hrající orchestr českobudějovického rodáka Jakuba Šafra, který inscenaci dodává drajv.

Hrají: Karel Heřmánek ml., Rozálie Havelková/Michaela Tomešová, Jan Fanta, Josef Carda/Filip Kaňkovský, Hana Seidlová/Jitka Sedláčková, Nikol Kouklová, Dušan Sitek, Viktor Novák/Adam Pavlovčin, Petra Kosková/Barbora Šampalíková, Mária Bikárová/Vendula Příhodová, Linda Caridad Fernandez Saez.

 

Muzikál Cabaret uvedeme ve středu 14. prosince od 19 hodin v divadelním sále Metropolu. Vstupenky zakoupíte v předprodeji Metropolu nebo on-line ZDE

vstupenky online

Stáhněte si naší
mobilní aplikaci

app store
google play

Připravujeme

Cavewoman
Radůza

NAŠI PARTNEŘI

Revispol
Petřík Brokers
Deník
Český rozhlas
Jihočeský kalendář
Arpida
Kooperativa
Kiss
Beat
Country radio
Teplárna ČB