Novinky

Další cestovatelské vyprávění nás tentokrát zavede do africké Namibie

11.10.2022

Další cestovatelské vyprávění nás tentokrát zavede do africké Namibie

 

Další cestovatelské vyprávění na Malé scéně nás tentokrát zavede s manželi Motani do africké Namibie. Zažijete krásnou přírodu i stinnou stránku Afriky - chudinské čtvrtě.

Prý nevstoupíš dvakrát do stejné řeky a přece… Cestu Afrikou začneme na místě, kde nás před lety přepadli a okradli. S mírným chvěním v zádech se jedeme do chudinské čtvrti Katururu v Namibii s Afrikou usmířit. Ale naše cesta černým kontinentem je teprve na svém začátku. V savaně koukáme gepardům přímo do očí a slyšíme jejich zrychlený dech. Ve skalnaté oblasti Spitzkoppe plné drahokamů a polodrahokamů pozorujeme při nočním ohni Jižní kříž. Samozřejmě ochutnáváme a ochutnáváme… Mimochodem nejvíc nám chutná maso z oryxe. Poznáváme členy různých domorodých kmenů a jejich tradice. Odvažujeme se navštívit další chudinské čtvrtě. Ale těšit se můžete na spoustu dalších zajímavých zážitků a informací doprovázené audiovizuální dokumentací.

Kateřina a Miloš Motani jsou velmi známá cestovatelská dvojice. Již řadu let píší a pravidelně publikují četné fotoreportáže v předních geografických, fotografických i společenských časopisech a na webech (Koktejl, Příroda, Svět v obrazech, GEO, Fotovideo, VW Magazín, Outdoor, Travel Focus, Lidé a Země, Cestopisy, Treking, National Geographic, Hedvábná stezka, Outdoor Guide a další). Velký ohlas získali svými poněkud neobvyklými a působivě zpracovanými projekcemi se záplavou nádherných fotografií, podkreslenými emotivní hudbou, zasvěceným komentářem a autentickými zvukovými a hudebními záznamy, se kterými sklízejí u publika mimořádný úspěch.

Projekci z africké Namibie uvedeme v pondělí 31. října od 19 hodin na Malé scéně.

Vstupenky zakoupíte v našem předprodeji, on-line ZDE a budou v předprodeji také před začátkem akce.

 

vstupenky online

Stáhněte si naší
mobilní aplikaci

app store
google play

Připravujeme

Linda
Seznam přesunutých programů

NAŠI PARTNEŘI

Revispol
Petřík Brokers
Deník
Český rozhlas
Jihočeský kalendář
Arpida
Kooperativa
Kiss
Beat
Country radio
Teplárna ČB