Novinky

Další cestovatelské vyprávění nás tentokrát zavede do africké Namibie

11.10.2022

Další cestovatelské vyprávění nás tentokrát zavede do africké Namibie

 

Další cestovatelské vyprávění na Malé scéně nás tentokrát zavede s manželi Motani do africké Namibie. Zažijete krásnou přírodu i stinnou stránku Afriky - chudinské čtvrtě.

Prý nevstoupíš dvakrát do stejné řeky a přece… Cestu Afrikou začneme na místě, kde nás před lety přepadli a okradli. S mírným chvěním v zádech se jedeme do chudinské čtvrti Katururu v Namibii s Afrikou usmířit. Ale naše cesta černým kontinentem je teprve na svém začátku. V savaně koukáme gepardům přímo do očí a slyšíme jejich zrychlený dech. Ve skalnaté oblasti Spitzkoppe plné drahokamů a polodrahokamů pozorujeme při nočním ohni Jižní kříž. Samozřejmě ochutnáváme a ochutnáváme… Mimochodem nejvíc nám chutná maso z oryxe. Poznáváme členy různých domorodých kmenů a jejich tradice. Odvažujeme se navštívit další chudinské čtvrtě. Ale těšit se můžete na spoustu dalších zajímavých zážitků a informací doprovázené audiovizuální dokumentací.

Kateřina a Miloš Motani jsou velmi známá cestovatelská dvojice. Již řadu let píší a pravidelně publikují četné fotoreportáže v předních geografických, fotografických i společenských časopisech a na webech (Koktejl, Příroda, Svět v obrazech, GEO, Fotovideo, VW Magazín, Outdoor, Travel Focus, Lidé a Země, Cestopisy, Treking, National Geographic, Hedvábná stezka, Outdoor Guide a další). Velký ohlas získali svými poněkud neobvyklými a působivě zpracovanými projekcemi se záplavou nádherných fotografií, podkreslenými emotivní hudbou, zasvěceným komentářem a autentickými zvukovými a hudebními záznamy, se kterými sklízejí u publika mimořádný úspěch.

Projekci z africké Namibie uvedeme v pondělí 31. října od 19 hodin na Malé scéně.

Vstupenky zakoupíte v našem předprodeji, on-line ZDE a budou v předprodeji také před začátkem akce.

 

vstupenky online

Stáhněte si naší
mobilní aplikaci

app store
google play

Připravujeme

Seznam přesunutých programů
Walda Gang a Alkehol

NAŠI PARTNEŘI

Revispol
Petřík Brokers
Deník
Český rozhlas
Jihočeský kalendář
Arpida
Kooperativa
Kiss
Beat
Country radio
Teplárna ČB