metropol ceske budejovice
muj ucet

Novinky

Divadelní léto 2024 v Metropolu

06.06.2024

Divadelní léto 2024 v Metropolu

Ve středu 24. července uvedeme komedii v duchu nejlepších tradic anglického humoru s titulem Na poslední chvíli, ve které se povedený londýnský taxikář snaží zabránit sblížení svých dětí, protože každé má jinou maminku a maminky o sobě nevědí…

Londýnský taxikář John Brown si dvacet let tajně užívá života se dvěma manželkami. Vykutálený tatínek má s jednou syna Gavina a s druhou dceru Vicki. Jenže nitky osudu se zamotají, takže se tito dva mladí seznámí na internetu a chtějí se osobně poznat. Tomu se z pochopitelných důvodů snaží jejich otec se svým přítelem Stanleyem narychlo a s vypětím všech sil zabránit. Výsledkem je veletok neuvěřitelných zmatků a improvizací, které uspokojí každého – kromě taxikáře Johna Browna. Dále hrají v alternacích Josef Carda, Martin Zahálka, Jana Boušková/ Zuzana Slavíková, Vlasta Žehrová/Kamila Špráchalová a další.

V pondělí 12. srpna dojde na klasickou "manželskou grilovačku". Caroline je manželkou úspěšného prozaika Guillauma. Z dlouhé chvíle se začte do rozpracovaného románu svého muže a nevěří svým očím... Hrdina románu o nemanželském poměru stárnoucího muže s mladou atraktivní dívkou se povážlivě podobá samotnému autorovi. Rychle si dá jedna a jedna dohromady a už tuší, o kterou dívku by se mohlo jednat. Ještě upříst pavučinu tak, aby se do ní muška chytla a už neuletěla. Večeře s přáteli je ideální příležitost, kdy nevěrníka konfrontovat se svým podezřením a záhy slovní útok střídá obranu. Do slovní přestřelky se vloží jako mediátor přítel Eric, jehož svědomí však není bílé jako okvětní lístek lilie, a tak se celá situace začíná čím dál více zamotávat... Hrají: Lenka Vlasáková, Miroslav Etzler, Ladislav Hampl a Veronika Svojtková.

 

 

 

vstupenky online

Stáhněte si naší
mobilní aplikaci

app store
google play

Připravujeme

Kurz společenské výchovy a tance (od 15 let)
Na poslední chvíli

NAŠI PARTNEŘI

Revispol
Petřík Brokers
Deník
Český rozhlas
Jihočeský kalendář
Arpida
Kooperativa
Kiss
Beat
Country radio
Teplárna ČB