Novinky

Fragile slibují nevšední hudební zážitek!

18.02.2020

Fragile slibují nevšední hudební zážitek!

 

Slovenská vokální skupina Fargile vystoupila v českobudějovickém Metropolu v minulosti v rámci projektu Hlasy Tour společně s legendárním Richardem Müllerem a slavili velký úspěch a dlouhotrvající "standing ovation". Skupina patří nejen k československé, ale bez nadsázky i k evropské špičce ve svém oboru.

 

Repertoár koncertu tvoří písně světových i domácích interpretů jako Sting, Lord, Richard Müller, Karel Gott a dalších. Do svého repertoáru si připravili mimo skladby Bohemian Rhapsody, také nové aranže známých hitů legendární britské skupiny Queen. Rozsahem repertoáru zasáhnou široké divácké publikum a na své si přijdou všichni milovníci kvalitní muziky.

Fragile se na svém CZ Tour zastaví v Metropolu v úterý 17. března od 19 hodin. Vstupenky zakoupíte v předprodeji Metropolu: po-čt 13-17 hod., pá 12-16 hod., mail: predprodej@metropol-cb.cz , tel.: 386106160, 386106150 nebo on-line na našich webových stránkách a budou v prodeji také před začátkem představení.

 

Ukázka ztvárnění skladby Bohemian Rhapsody od skupiny Queen:

<span style="font-size:12.0pt;font-family:" mso-ansi-language:cs;mso-fareast-language:en-us;mso-bidi-language:ar-sa"="" calibri;mso-fareast-theme-font:minor-latin;mso-bidi-font-family:arial;="">https://www.youtube.com/watch?v=4FhNDFshO48

 

 


 

vstupenky online

Stáhněte si naší
mobilní aplikaci

app store
google play

Připravujeme

Seznam přesunutých programů
Intimity

NAŠI PARTNEŘI

Revispol
Petřík Brokers
Deník
Český rozhlas
Budějcká drbna
Jihočeský kalendář
Arpida
Kooperativa
Kiss
Beat
Country radio
Teplárna ČB