Novinky

Kaktusový květ - komedie, která vás rozhodně rozesměje

21.09.2022

Kaktusový květ - komedie, která vás rozhodně rozesměje

 

Lukáš Vaculík v roli zubaře v nejlepších letech, který byl dlouhá léta ctitelem ženské krásy. Nyní však Amor zacílil svůj šíp přesně, ale budoucí nevěsta trvá na setkání s jeho stávající manželkou. Problém je v tom, že žádná není, a tak za ni musí zaskočit jeho upjatá zubní asistentka.

Zubař má všechno pečlivě naplánované, ale to je právě chyba, protože po chodbě pobíhá pohledný mladý spisovatel jenom v ručníku, někde uniká plyn, přijíždí španělský svůdce, zubaře nahání sexuchtivé paničky a jeho upjatá asistentka Stephanie se stane královnou diskotéky.... Jak tohle dopadne? Nebojte se – dobře. Nudit se rozhodně nebudete. A možná i dojde na slzy, jestli budou od smíchu nebo třeba od lehkého sentimentu, to už necháme na Vás...

Divadelní komedii Kaktusový květ uvedeme v pondělí 10. října od 19 hodin v divadelním sále.

Dále v alternacích hrají: Olga "Háta" Želenská, Adéla Gondíková, Betka Stanková, Kristýna Kociánová, Filip Tomsa, Václav Jiráček, Petr Buchta, Ivana Andrlová, Pavla Vojáčková, Juraj Bernáth, Jaroslav Slánský, Pavel Nečas, Roman Štolpa, Radka Pavlovčinová, Lucie Svobodová.

 

Vstupenky zakoupíte v našem předprodeji nebo on-line ZDE

 

 

vstupenky online

Stáhněte si naší
mobilní aplikaci

app store
google play

Připravujeme

Seznam přesunutých programů
Walda Gang a Alkehol

NAŠI PARTNEŘI

Revispol
Petřík Brokers
Deník
Český rozhlas
Jihočeský kalendář
Arpida
Kooperativa
Kiss
Beat
Country radio
Teplárna ČB