Novinky

Metropol uvede divadelní komedii plnou hereckých hvězd

02.06.2022

Metropol uvede divadelní komedii plnou hereckých hvězd

 

Svatba bez obřadu je název parádní francouzské komedie, kterou uvede Metropol v úterý 14. června od 19 hodin v divadelním sále.

Boháč Antonio chce Patricii, ta ho však nechce, ale její otec chce Antoniovo peníze. Počáteční zápletka jako z dramatického scénáře… Do děje náhle vstupuje Simon, který má za úplatu Antonia přesvědčit, že ho Patricia nemiluje... Patríciin otec má však pro Simona jinou úlohu. Antoniovi nakonec dojde, že z lásky s Patrícií nic nebude, ale složitější bude o tom samém přesvědčit jejího tatínka. Přijďte se do divadelního sálu Metropolu podívat, zda bude slavit úspěch vzdorovitá Patrícia nebo její ziskuchtivý otec...

Komedie, která byla v roce 1963 zfilmována pod názvem Pouic Pouic s Louis de Funesem a Mireille Darcovou v hlavních rolích, je plná omylů a nevinných léček, lehkosti a nonšalantní elegance ve vtipných dialozích a bláznivých, originálně vypointovaných situací.

 

V alternacích se vám představí Betka Stanková, Hana Kusnjerová, Adéla Gondíková, Mahulena Bočanová, Ivana Andrlová, Olga „Háta“ Želenská, Filip Tomsa, Pavel Nečas, Roman Štolpa, Marcel Vašinka a další, režie: Jaroslav Slánský.

 

Vstupenky zakoupíte v předprodeji Metropolu (po, st, pá 13 – 17 hod.) nebo on-line zde na našich webových stránkách.

 

 

 

vstupenky online

Stáhněte si naší
mobilní aplikaci

app store
google play

Připravujeme

Linda
Seznam přesunutých programů

NAŠI PARTNEŘI

Revispol
Petřík Brokers
Deník
Český rozhlas
Jihočeský kalendář
Arpida
Kooperativa
Kiss
Beat
Country radio
Teplárna ČB