Novinky

Metropol uvede divadelní komedii plnou hereckých hvězd

02.06.2022

Metropol uvede divadelní komedii plnou hereckých hvězd

 

Svatba bez obřadu je název parádní francouzské komedie, kterou uvede Metropol v úterý 14. června od 19 hodin v divadelním sále.

Boháč Antonio chce Patricii, ta ho však nechce, ale její otec chce Antoniovo peníze. Počáteční zápletka jako z dramatického scénáře… Do děje náhle vstupuje Simon, který má za úplatu Antonia přesvědčit, že ho Patricia nemiluje... Patríciin otec má však pro Simona jinou úlohu. Antoniovi nakonec dojde, že z lásky s Patrícií nic nebude, ale složitější bude o tom samém přesvědčit jejího tatínka. Přijďte se do divadelního sálu Metropolu podívat, zda bude slavit úspěch vzdorovitá Patrícia nebo její ziskuchtivý otec...

Komedie, která byla v roce 1963 zfilmována pod názvem Pouic Pouic s Louis de Funesem a Mireille Darcovou v hlavních rolích, je plná omylů a nevinných léček, lehkosti a nonšalantní elegance ve vtipných dialozích a bláznivých, originálně vypointovaných situací.

 

V alternacích se vám představí Betka Stanková, Hana Kusnjerová, Adéla Gondíková, Mahulena Bočanová, Ivana Andrlová, Olga „Háta“ Želenská, Filip Tomsa, Pavel Nečas, Roman Štolpa, Marcel Vašinka a další, režie: Jaroslav Slánský.

 

Vstupenky zakoupíte v předprodeji Metropolu (po, st, pá 13 – 17 hod.) nebo on-line zde na našich webových stránkách.

 

 

 

vstupenky online

Stáhněte si naší
mobilní aplikaci

app store
google play

Připravujeme

Seznam přesunutých programů
Walda Gang a Alkehol

NAŠI PARTNEŘI

Revispol
Petřík Brokers
Deník
Český rozhlas
Jihočeský kalendář
Arpida
Kooperativa
Kiss
Beat
Country radio
Teplárna ČB