Novinky

POZOR!!! Organizační opatření na koncertě Bratři EBENOVÉ

22.09.2020

POZOR!!! Organizační opatření na koncertě Bratři EBENOVÉ

Vážení návštěvníci kulturních pořadů v Metropolu,

        do doby než se změní parametry nařízení vlády proti šíření pandemie covid-19, jsme nuceni přizpůsobit kapacitu našich sálů daným restrikcím. Prosíme, sledujte aktuální situaci na našich webových stránkách u jednotlivých pořadů, kde budeme informace průběžně aktualizovat.

Zároveň upozorňujeme na to, že před Metropolem ze strany Senovéžného náměstí probíhá rekonstrukce silniční komunikace, se kterou souvisí obtížné přecházení silnice před hlavní budovou Metropolu a dopravní omezení na frekventovaném dopravním uzlu. Mějte, prosím, tuto skutečnost na paměti a vydejte se do Metropolu raději s předstihem, ať stihnete začátek pořadu a nerušíte ostatní diváky. Děkujeme! 

Organizační opatření na koncertě Bratři EBENOVÉ

Jsme nuceni omezit kapacitu přízemí sálu na koncert Bratři EBENOVÉ, který se uskuteční ve čtvrtek 1. října ve společenském sále. Prosíme majitele vstupenek z přízemí sálu řady číslo 18, 19, 20, aby vstupovali do Metropolu pravým vchodem, protože musí zaujmout místa na balkoně. Nezapomeňte si se sebou vzít roušky!

V rámci tohoto koncertu budou organizačně rozděleny vstupy do přízemí společenského sálu a na balkón, abychom vytvořili dva zcela oddělené sektory. Prosíme tedy, aby majitelé vstupenek do PŘÍZEMÍ sálu řady 1 - 17 vstupovali do Metropolu výhradně LEVÝM hlavním vchodem a majitelé vstupenek do PŘÍZEMÍ sálu řady 18 - 20 výhradně PRAVÝM hlavním vchodem. Návštěvníci koncertu budou naváděni pořadateli a navigačním systémem. 

Děkujeme za pochopení a případné sdílení této informace!

 

 

 

vstupenky online

Stáhněte si naší
mobilní aplikaci

app store
google play

Připravujeme

Seznam přesunutých programů
Intimity

NAŠI PARTNEŘI

Revispol
Petřík Brokers
Deník
Český rozhlas
Budějcká drbna
Jihočeský kalendář
Arpida
Kooperativa
Kiss
Beat
Country radio
Teplárna ČB