Novinky

Přihlašování do podzimního kurzu tanečních UKONČENO!!!

09.09.2021

Přihlašování do podzimního kurzu tanečních UKONČENO!!!

 

Děkujeme za Váš zájem o taneční v Metropolu. Tímto ukončujeme přihlašování do podzimního kurzu!!! Pokud jste se nestihli přihlásit, nezoufejte!! Od poloviny října bude možné přihlásit se do JARNÍHO KURZU 2022, který začne 24. ledna od 19.00 hod.

Přihlásit se bude moci on-line na našich webových stránkách: https://www.metropolcb.cz/prihlaska_tanecni.html hned, jakmile bude kurz zveřejněn.

Účastníci našich tanečních kurzů získají mnohé slevy či hodnotné ceny od našich partnerů!!!

Již při samotném přihlášení nabízíme slevové zvýhodnění pro páry a skupiny. Za to, že jste si zvolili právě taneční v Metropolu, obdržíte uvítací dárek v podobě slev na společenské oblečení od Pánských obleků BANDI. V rámci prodloužené a věnečku na Vás pak čekají taneční soutěže o další hodnotné ceny od našich partnerů, kde tou hlavní je oblek pro pány a šperky ze zlatnictví TULLIPE pro dámy.

V případě, že jste se přihlásil/a sama, můžete se s budoucím tanečním partnerem/partnerkou seznámit ještě před samotným začátkem tanečních, a to díky naší facebookové skupině (odkaz najdete po zveřejnení kurzu JARO 2022).

Tradice, kvalita, zábava - to jsou taneční v Metropolu.

 

vstupenky online

Stáhněte si naší
mobilní aplikaci

app store
google play

Připravujeme

Seznam přesunutých programů
Intimity

NAŠI PARTNEŘI

Revispol
Petřík Brokers
Deník
Český rozhlas
Budějcká drbna
Jihočeský kalendář
Arpida
Kooperativa
Kiss
Beat
Country radio
Teplárna ČB