Novinky

Přijďte se od srdce zasmát s Petrem Nárožným

23.01.2023

Přijďte se od srdce zasmát s Petrem Nárožným

 

Petr Nárožný v roli sympatického venkovana, výběrčího daní, který se jednoho dne rozhodne překvapit svou dceru a navštíví ji v Paříži. Starostlivý otec však s podivem zjišťuje, že jeho milovaná dcera již nepracuje v pojišťovně, ale pohybuje se jako společnice ve světě velké politiky a obchodu, kde se náhle ocitá i on. Tento okamžik zcela změní jeho život, budoucnost dcery a dokonce i složení vlády.

Čeká vás výborná komedie, ve které Petr Nárožný naplno rozvine svůj komediální talent. "V Paříži bych tě nečekala, tatínku" je skvělá divadelní oddechovka s mnoha komickými scénami a situacemi, nenadálými zvraty se zástupem populárních hereckých osobností.

Hrají: Petr Nárožný, dále v alternacích Jana Malá/Týna Průchová, Jarmila Švehlová, Simona Postlerová/Miroslava Pleštilová, Barbora Petrová/Malvína Pachlová, František Skopal/Martin Sochor, Jan Štastný nebo Jan Čenský, režie Jan Novák.

Představení "V Paříži bych tě nečekala, tatínku uvedeme v pondělí 20. února od 19 hodin. Vstupenky zakoupíte v našem předprodeji nebo on-line ZDE

vstupenky online

Stáhněte si naší
mobilní aplikaci

app store
google play

Připravujeme

Seznam přesunutých programů
V Paříži bych Tě nečekala, tatínku

NAŠI PARTNEŘI

Revispol
Petřík Brokers
Deník
Český rozhlas
Jihočeský kalendář
Arpida
Kooperativa
Kiss
Beat
Country radio
Teplárna ČB