Novinky

Přijďte se od srdce zasmát s Petrem Nárožným

23.01.2023

Přijďte se od srdce zasmát s Petrem Nárožným

 

Petr Nárožný v roli sympatického venkovana, výběrčího daní, který se jednoho dne rozhodne překvapit svou dceru a navštíví ji v Paříži. Starostlivý otec však s podivem zjišťuje, že jeho milovaná dcera již nepracuje v pojišťovně, ale pohybuje se jako společnice ve světě velké politiky a obchodu, kde se náhle ocitá i on. Tento okamžik zcela změní jeho život, budoucnost dcery a dokonce i složení vlády.

Čeká vás výborná komedie, ve které Petr Nárožný naplno rozvine svůj komediální talent. "V Paříži bych tě nečekala, tatínku" je skvělá divadelní oddechovka s mnoha komickými scénami a situacemi, nenadálými zvraty se zástupem populárních hereckých osobností.

Hrají: Petr Nárožný, dále v alternacích Jana Malá/Týna Průchová, Jarmila Švehlová, Simona Postlerová/Miroslava Pleštilová, Barbora Petrová/Malvína Pachlová, František Skopal/Martin Sochor, Jan Štastný nebo Jan Čenský, režie Jan Novák.

Představení "V Paříži bych tě nečekala, tatínku uvedeme v pondělí 20. února od 19 hodin. Vstupenky zakoupíte v našem předprodeji nebo on-line ZDE

vstupenky online

Stáhněte si naší
mobilní aplikaci

app store
google play

Připravujeme

Lov na losa
Be My Baby

NAŠI PARTNEŘI

Revispol
Petřík Brokers
Deník
Český rozhlas
Jihočeský kalendář
Arpida
Kooperativa
Kiss
Beat
Country radio
Teplárna ČB