Novinky

Tip pro Ježíška – vstupenky do Metráče!

01.12.2021

Tip pro Ježíška – vstupenky do Metráče!
 
Ježíšci, nevíte co koupit pod stromeček??? Darujte kulturní zážitek!
 
Vybírat můžete z těchto pořadů:
 
23. 1. Můj báječný rozvod – vstupenka na Elišku Balzerovou v jejím legendárním one lady  show udělá určitě radost každé ženě.
26. 1. Cestovatel a spisovatel Ladislav Zibura je českobudějovickým rodákem a má zde početné publikum. Vstupenky na jeho cestovatelský stand up z českých luhů a hájů pobaví všechny bez rozdílu věku.
21. 2. Patagonie na fotografiích populárního cestovatele Pavla Svobody zaujme všechny dobrodruhy. Těšit se můžete především na nevšední zážitky z cest okořeněné svérázným humorem protřelého cestovatele.
16. 5. Divadelně zpracované Žítkovské bohyně jsou dechberoucím detektivním příběhem, který umocňují skvělé výkony herců z pražského Divadla pod Palmovkou.
23. 5. Simona Stašová a Ladislav Frej jsou hlavními protagonisty romantické komedie Na Zlatém jezeře. O jejich hereckém talentu není pochyb, přijďte se přesvědčit, zaručeně se pobavíte!
 
 
 
Bližší informace o jednotlivých pořadech naleznete na našich webových stránkách v sekci program.
Vstupenky můžete zakoupit v našem předprodeji, který je pro vás otevřen pondělky, středy a pátky od 13 do 17 hodin nebo on-line tady: https://www.metropolcb.cz/program-colosseum.html
vstupenky online

Stáhněte si naší
mobilní aplikaci

app store
google play

Připravujeme

Seznam přesunutých programů
Walda Gang a Alkehol

NAŠI PARTNEŘI

Revispol
Petřík Brokers
Deník
Český rozhlas
Jihočeský kalendář
Arpida
Kooperativa
Kiss
Beat
Country radio
Teplárna ČB