Novinky

Tip pro Ježíška – vstupenky do Metráče!

01.12.2021

Tip pro Ježíška – vstupenky do Metráče!
 
Ježíšci, nevíte co koupit pod stromeček??? Darujte kulturní zážitek!
 
Vybírat můžete z těchto pořadů:
 
23. 1. Můj báječný rozvod – vstupenka na Elišku Balzerovou v jejím legendárním one lady  show udělá určitě radost každé ženě.
26. 1. Cestovatel a spisovatel Ladislav Zibura je českobudějovickým rodákem a má zde početné publikum. Vstupenky na jeho cestovatelský stand up z českých luhů a hájů pobaví všechny bez rozdílu věku.
21. 2. Patagonie na fotografiích populárního cestovatele Pavla Svobody zaujme všechny dobrodruhy. Těšit se můžete především na nevšední zážitky z cest okořeněné svérázným humorem protřelého cestovatele.
16. 5. Divadelně zpracované Žítkovské bohyně jsou dechberoucím detektivním příběhem, který umocňují skvělé výkony herců z pražského Divadla pod Palmovkou.
23. 5. Simona Stašová a Ladislav Frej jsou hlavními protagonisty romantické komedie Na Zlatém jezeře. O jejich hereckém talentu není pochyb, přijďte se přesvědčit, zaručeně se pobavíte!
 
 
 
Bližší informace o jednotlivých pořadech naleznete na našich webových stránkách v sekci program.
Vstupenky můžete zakoupit v našem předprodeji, který je pro vás otevřen pondělky, středy a pátky od 13 do 17 hodin nebo on-line tady: https://www.metropolcb.cz/program-colosseum.html
vstupenky online

Stáhněte si naší
mobilní aplikaci

app store
google play

Připravujeme

Velký mediální ples
Petr Bende

NAŠI PARTNEŘI

Revispol
Petřík Brokers
Deník
Český rozhlas
Jihočeský kalendář
Arpida
Kooperativa
Kiss
Beat
Country radio
Teplárna ČB