Novinky

Tramping skýtá mnohá dobrodružství, která odhaluje divadelní hra „Hubte trampy, serou v lese“

10.09.2021

Tramping skýtá mnohá dobrodružství, která odhaluje divadelní hra „Hubte trampy, serou v lese“

 

Češi jsou vášnivými turisty. Baví nás procházky, výlety i delší túry. Mnozí z nás mají tedy zkušenost s potřebou, která je obsažena v názvu divadelní hry. Když musíš, tak musíš, byť se to snažíš donést až domu, někdy prostě nezbývá než si najít tichý koutek v co nejhlubším zákoutí lesa. Jenže Češi jsou také vášnivými houbaři… :o)

Divadelní představení „Hubte trampy, serou v lese“ je o vzpomínkách při hledání krásy přírody, zásadách českého trampingu, romantice ešusů, nekonečné hloubce noční oblohy při nocování daleko od měst, přátelství i láskách. Radostnou pánskou souhru za zvuků kytary a zpěvu Šedého vlka zneklidňuje pouze přítomnost jediné squaw.

V toulavých botách se vám představí Lukáš Příkazký, Jiří Štrébl, v alternaci Lenka Zahradnická nebo Dana Marková, David Oupor a Jiří Panzer, režie Jan Frič.

Představení „Hubte trampy, serou v lese“ uvedeme ve středu 6. října od 19 hodin v komorním prostředí Malé scény. Vstupenky zakoupíte v předprodeji Metropolu či on-line na našich webových stránkách. 

 

 

 

 

vstupenky online

Stáhněte si naší
mobilní aplikaci

app store
google play

Připravujeme

Carmina Vetera
Seznam přesunutých programů

NAŠI PARTNEŘI

Revispol
Petřík Brokers
Deník
Český rozhlas
Jihočeský kalendář
Arpida
Kooperativa
Kiss
Beat
Country radio
Teplárna ČB