Novinky

Tramping skýtá mnohá dobrodružství, která odhaluje divadelní hra „Hubte trampy, serou v lese“

23.09.2020

Tramping skýtá mnohá dobrodružství, která odhaluje divadelní hra „Hubte trampy, serou v lese“

 

Češi jsou vášnivými turisty. Baví nás procházky, výlety i delší túry. Mnozí z nás mají tedy zkušenost s potřebou, která je obsažena v názvu divadelní hry. Když musíš, tak musíš, byť se to snažíš donést až domu, někdy prostě nezbývá než si najít tichý koutek v co nejhlubším zákoutí lesa. Jenže Češi jsou také vášnivými houbaři… :o)

Divadelní představení „Hubte trampy, serou v lese“ je o vzpomínkách při hledání krásy přírody, zásadách českého trampingu, romantice ešusů, nekonečné hloubce noční oblohy při nocování daleko od měst, přátelství i láskách. Radostnou pánskou souhru za zvuků kytary a zpěvu Šedého vlka zneklidňuje pouze přítomnost jediné squaw.

V toulavých botách se vám představí Lukáš Příkazký, Jiří Štrébl, v alternaci Lenka Zahradnická nebo Dana Marková, David Oupor a Jiří Panzer, režie Jan Frič.

Představení „Hubte trampy, serou v lese“ uvedeme ve čtvrtek 8. října od 19 hodin v komorním prostředí Malé scény. Vstupenky zakoupíte v předprodeji Metropolu či on-line na našich webových stránkách. 

 

 

 

 

vstupenky online

Stáhněte si naší
mobilní aplikaci

app store
google play

Připravujeme

Změny programů - podzim 2020, zima + jaro 2021
Na Zlatém jezeře

NAŠI PARTNEŘI

Revispol
Greco
Deník
Český rozhlas
Budějcká drbna
Jihočeský kalendář
Arpida
Kooperativa
Kiss
Beat
Country radio
Teplárna ČB
Petřík Brokres