Novinky

V pondělí opět otvíráme předprodej!!!

28.05.2021

V pondělí opět otvíráme předprodej!!!

 

Vláda ČR rozhodla od 1. června o výrazném rozvolnění protiepidemických opatření proti šíření Covid-19, které umožňují s určitými omezeními realizovat kulturní akce. Konkrétně se jedná o snížení kapacity hlediště ve vnitřních prostorech na jednu polovinu s maximálním počtem 500 diváků.

Na základě této skutečnosti jsme se rozhodli otevřít od pondělí 7. června předprodej vstupenek ve standardním provozním režimu, tj. ve dnech po, st, pá v čase 13 – 17 hod. Zároveň jsme se rozhodli realizovat ještě v měsíci červnu dvě tradiční představení legendárního Divadla Járy Cimrmana, a sice ve čtvrtek 24. června představení Švestka a v neděli 27. června jejich nejnovější hru České nebe. S ohledem na kapacitní omezení jsme byli nuceni zvýšit cenu vstupenek na 700,- Kč, přesto věříme, že si nenecháte tuto jedinečnou příležitost ujít a že bude o vstupenky na tato představení zájem. Upozorňujeme, že kapacita našeho divadelního sálu je za těchto podmínek pouze 268 sedadel, proto s nákupem vstupenek neváhejte! Jejich předprodej začíná zmiňovaného 7. června ve 13 hodin.

S ohledem na znovuotevření předprodeje vstupenek lze opět žádat o vrácení vstupného na nerealizované nebo přeložené akce. Termín, do kdy budeme v tomto případně vstupné vracet, je 30. červen 2021. Budeme však rádi, když nebudete vyžadovat vrácení vstupného a využijete náhradních termínů. Moc by nám to vzhledem k délce uzavření našich sálů pomohlo k překlenutí mezidobí, než kultura v Metropolu zcela ožije. Děkujeme za případnou vstřícnost v této záležitosti.

Po dlouhých měsících nečinnosti si na Vás velmi těšíme a věříme, že v hojném počtu budete navštěvovat připravované pořady jako v době předcovidní a děkujeme za projevenou podporu.

Prosíme, dbejte při návštěvě našich kulturních pořadů následujících opatření, která stanovila Vláda ČR pro realizaci kulturních akcí.

Při příchodu musí všichni diváci prokázat splnění jedné z následujících podmínek vstupu:

·      doložit negativní RT-PCR test starý nejvýše 7 dní, 

·      doložit negativní POC (tzv. antigenní) test starý nejvýše 72 hodin,

·      doložit prodělání laboratorně potrvzeného onemocnění covidem-19 v době ne delší než  180 dnů přede dnem konání akce,

·      aplikaci alespoň první dávky očkování proti covidu-19, přičemž od této dávky musí uběhnout nejméně 22 dní. 

Navíc všichni přítomní musí mít po celou dobu nasazený respirátor bez výdechového ventilu min. třídy FFP2 (KN95 / N95). V hledišti není možné konzumovat jídlo ani nápoje. 

 

vstupenky online

Stáhněte si naší
mobilní aplikaci

app store
google play

Připravujeme

Carmina Vetera
Seznam přesunutých programů

NAŠI PARTNEŘI

Revispol
Petřík Brokers
Deník
Český rozhlas
Jihočeský kalendář
Arpida
Kooperativa
Kiss
Beat
Country radio
Teplárna ČB