Novinky

V pondělí opět otvíráme předprodej!!!

28.05.2021

V pondělí opět otvíráme předprodej!!!

 

Vláda ČR rozhodla od 1. června o výrazném rozvolnění protiepidemických opatření proti šíření Covid-19, které umožňují s určitými omezeními realizovat kulturní akce. Konkrétně se jedná o snížení kapacity hlediště ve vnitřních prostorech na jednu polovinu s maximálním počtem 500 diváků.

Na základě této skutečnosti jsme se rozhodli otevřít od pondělí 7. června předprodej vstupenek ve standardním provozním režimu, tj. ve dnech po, st, pá v čase 13 – 17 hod. Zároveň jsme se rozhodli realizovat ještě v měsíci červnu dvě tradiční představení legendárního Divadla Járy Cimrmana, a sice ve čtvrtek 24. června představení Švestka a v neděli 27. června jejich nejnovější hru České nebe. S ohledem na kapacitní omezení jsme byli nuceni zvýšit cenu vstupenek na 700,- Kč, přesto věříme, že si nenecháte tuto jedinečnou příležitost ujít a že bude o vstupenky na tato představení zájem. Upozorňujeme, že kapacita našeho divadelního sálu je za těchto podmínek pouze 268 sedadel, proto s nákupem vstupenek neváhejte! Jejich předprodej začíná zmiňovaného 7. června ve 13 hodin.

S ohledem na znovuotevření předprodeje vstupenek lze opět žádat o vrácení vstupného na nerealizované nebo přeložené akce. Termín, do kdy budeme v tomto případně vstupné vracet, je 30. červen 2021. Budeme však rádi, když nebudete vyžadovat vrácení vstupného a využijete náhradních termínů. Moc by nám to vzhledem k délce uzavření našich sálů pomohlo k překlenutí mezidobí, než kultura v Metropolu zcela ožije. Děkujeme za případnou vstřícnost v této záležitosti.

Po dlouhých měsících nečinnosti si na Vás velmi těšíme a věříme, že v hojném počtu budete navštěvovat připravované pořady jako v době předcovidní a děkujeme za projevenou podporu.

Prosíme, dbejte při návštěvě našich kulturních pořadů následujících opatření, která stanovila Vláda ČR pro realizaci kulturních akcí.

Při příchodu musí všichni diváci prokázat splnění jedné z následujících podmínek vstupu:

·      doložit negativní RT-PCR test starý nejvýše 7 dní, 

·      doložit negativní POC (tzv. antigenní) test starý nejvýše 72 hodin,

·      doložit prodělání laboratorně potrvzeného onemocnění covidem-19 v době ne delší než  180 dnů přede dnem konání akce,

·      aplikaci alespoň první dávky očkování proti covidu-19, přičemž od této dávky musí uběhnout nejméně 22 dní. 

Navíc všichni přítomní musí mít po celou dobu nasazený respirátor bez výdechového ventilu min. třídy FFP2 (KN95 / N95). V hledišti není možné konzumovat jídlo ani nápoje. 

 

vstupenky online

Stáhněte si naší
mobilní aplikaci

app store
google play

Připravujeme

Seznam přesunutých programů
V Paříži bych Tě nečekala, tatínku

NAŠI PARTNEŘI

Revispol
Petřík Brokers
Deník
Český rozhlas
Jihočeský kalendář
Arpida
Kooperativa
Kiss
Beat
Country radio
Teplárna ČB