Novinky

Václav Neckář - legenda české pop music vystoupí v Metropolu

21.11.2022

Václav Neckář - legenda české pop music vystoupí v Metropolu

 

Václav Neckář má za sebou velmi pestrou hudební kariéru, ve které se setkal s nespočtem muzikantů a během které vznikaly české hudební skvosty. Za svoji hudební dráhu vytvořil velké množství hitů, desítky studiových alb, odjel tisíce koncertů a stal se bezpochyby jednou z největších hudebních ikon.

Koncertní program se skupinou Bacily je retrospektivou pěvecké kariéry Václava Neckáře. V programu zazní písně ze začátku kariéry (například Tu kytaru jsem koupil kvůli tobě, Stín katedrál, Lady Jane, Ša-la-la-la-li), pak z krátkého období skupiny Golden Kids (Suzanne, Časy se mění), především však ze spolupráce se skupinou Bacily, se kterou koncertuje od roku 1971 (Dr. Dam di Dam, Kdo vchází do tvých snů, má lásko, Láska ztracená, Tvým dlouhým vlasům, Podej mi ruku a projdem Václavák), až po píseň Půlnoční.

Koncert Václava Neckáře s kapelou Bacily se uskuteční v úterý 29. listopadu od 19 hodin ve Společenské sále Metropolu.. Vstupenky zakoupíte v předprodeji nebo on-line ZDE a budou také k dispozici na místě před koncertem.

 

vstupenky online

Stáhněte si naší
mobilní aplikaci

app store
google play

Připravujeme

Seznam přesunutých programů
Walda Gang a Alkehol

NAŠI PARTNEŘI

Revispol
Petřík Brokers
Deník
Český rozhlas
Jihočeský kalendář
Arpida
Kooperativa
Kiss
Beat
Country radio
Teplárna ČB