Novinky

Václav Vydra v roli povedeného taxikáře

10.09.2021

Václav Vydra v roli povedeného taxikáře

V úterý 19. října uvedeme komedii v duchu nejlepších tradic anglického humoru s titulem Na poslední chvíli, ve které se povedený londýnský taxikář snaží zabránit sblížení svých dětí, protože každé má jinou maminku a maminky o sobě nevědí...

Londýnský taxikář John Brown si dvacet let tajně užívá života se dvěma manželkami. Vykutálený tatínek má s jednou syna Gavina a s druhou dceru Vicki. Jenže nitky osudu se zamotají, takže se tito dva mladí seznámí na internetu a chtějí se osobně poznat. Tomu se z pochopitelných důvodů snaží jejich otec se svým přítelem Stanleyem narychlo a s vypětím všech sil zabránit. Výsledkem je veletok neuvěřitelných zmatků a improvizací, které uspokojí každého – kromě taxikáře Johna Browna. Dále hrají v alternacích Josef Carda / Martin Zahálka, Daniel Kadlec / Miroslav Sabadin, Karolína Vágnerová / Barbora Vágnerová, Vlasta Žehrová / Kamila Špráchalová, Jana Boušková / Zuzana Slavíková, Miloslav Mejzlík / Martin Hruška.

Vstupenky zakoupíte v našem předprodeji či on-line na našich webových stránkách a budou v prodeji také před začátkem představení.

vstupenky online

Stáhněte si naší
mobilní aplikaci

app store
google play

Připravujeme

Carmina Vetera
Seznam přesunutých programů

NAŠI PARTNEŘI

Revispol
Petřík Brokers
Deník
Český rozhlas
Jihočeský kalendář
Arpida
Kooperativa
Kiss
Beat
Country radio
Teplárna ČB