REFERENCE

 

Reference o službách Metropolu spol. s r.o. možno ověřit například u:
 

Firem: Budějovický Budvar, n.p.
Český Caparol, s.r.o.
NKL Žofín Praha

dále u českobudějovických poboček:

Československá obchodní banka, a.s.
E.ON Česká republika, s.r.o.
Robert Bosch, spol. s r.o.
Česká spořitelna, a.s.
Komerční banka, a.s.
Telefónica O2 Czech Republic, a.s.
JEDNOTA, s.d.
 
Umělců: Milana Markoviče, Zdeňka Svěráka či Jaroslava Duška


Vedení státních zámků v Českém Krumlově a Třeboni

 

Z naší korespondence:
 
 
. . .
 
 
 
. . .
 
 
. . .
 
 
. . .
 
 
. . .
 
 
. . .
 

...dovolte nám, abychom Vám a kolektivu Vašich pracovníků ještě jednou upřímně poděkovali za vzornou spolupráci a pomoc při zajištění konference "ASFALTOVÉ VOZOVKY 2005", která se konala ve dnech 29. - 30. listopadu 2005 v prostorách Metropolu.

Šestý ročník této významné odborné "silničářské" akce množstvím účastníků i vystavovatelů (odhadnuto více jak 500 osob) překonal všechny předcházející organizované akce tohoto typu.

Jsme potěšeni, že konference "ASFALTOVÉ VOZOVKY 2005" měla takový ohlas jak u veřejnosti domácí, tak i zahraniční. Dokladem toho je přítomnost 45 účastníků z různých zemí Evropy (Německa, Rakouska, Slovenska, Francie, Holandska, Itálie, Polska).

Věříme, že i příští, sedmý ročník konference "ASFALTOVÉ VOZOVKY 2006", který bychom rádi opět realizovali ve Vašem Metropolu, bude stejně úspěšný jako byl ročník letošní.

Děkujeme Vám za Vaši ochotu, vstřícnost a spolupráci.
 

S pozdravem Ing. Bohuslav Hála
organizační garant konference
 
. . .
 

Adresováno Divadlu pod Palmovkou, které uskutečnilo v Divadelním sále DK Metropol své představení "Ubohý vrah". Soubor divadla se vzdal svých honorářů ve prospěch postižených srpnovými povodněmi v Č.Budějovicích.

...včera jsem shlédl v Českých Budějovicích hru Ubohý vrah, chtěl bych Vám poděkovat za dvojí skvělý zážitek. Klobouk dolů před panem Langmajerem, ale zrovna tak před celým souborem Vašeho divadla. Hodně mě též překvapil dodatek za hrou, po pravdě hlavně díky médiím jsem dospěl, jak jste mě včera přesvědčili, k nesprávnému názoru, že pro "pražáky" je potopa jen Praha. Chtěl bych Vám poděkovat i za tento krok. Přeji i já Vám, ať se Vaše domovská scéna podaří co nejdříve opravit a já Vám budu moci oplatit Vaši návštěvu.
 

  Váš oddaný divák Martin Jakobi
 
. . .
 

...děkujeme Vám za Váš zájem, který každoročně projevujete o festival JEDEN SVĚT. Vážíme si toho, že jste nám i letos vyšli vstříc při zajištění promítacího sálu i předsálí pro fotografickou výstavu.

Jsme moc rádi, že si přehlídka dokumentárních filmů o dodržování lidských práv našla v Českých Budějovicích své místo, a jak letošní návštěvnost v DK Metropol ukázala, zapsala se již do povědomí českobudějovických občanů. Jsme rádi, že při přípravě festivalu můžeme spolupracovat právě s Vámi a že jsme ve Vás našli vstřícné hostitele.
 

S přáním hezkého léta Mgr. Michaela Čermáková
ředitelka Diecézní charity ČB

 
. . .
 

...z celého srdce vám všem chci upřímně poděkovat za váš vysoce profesionální přínos na projektu "Dialog vědy s uměním". Bez vás by myšlenka nikdy nedošla k realizaci. Bylo pro mne velikým potěšením a ctí mít vás jako spolutvůrce. Věřím, že naše vzájemná spolupráce tímto byla zahájena a já vás moc prosím o šíření myšlenek vzešlých ze semináře. Budu rád za podnětné návrhy jak dále. Do měsíce bych vás rád opětovně přizval ke spolupráci na rozsáhlejším projektu.

Ještě jednou srdečné poděkování a mnoho sil do dalších aktivit.
 

S úctou Michal Giboda

 
. . .
 

...rád bych Vám ještě jednou poděkoval za Vaši osobní účast a přízeň, kterou jste Vy i Vaši spolupracovníci věnovali jednání 29. Přehradních dnů v Českých Budějovicích. Svou aktivitou jste výrazně přispěl k úspěšnému průběhu a výsledkům konference. Velmi si toho cením.
 

S pozdravem. Ing. František Hladík
Generální ředitel Povodí Vltavy

 

vstupenky online

Stáhněte si naší
mobilní aplikaci

app store
google play

Připravujeme

Cavewoman
Radůza

NAŠI PARTNEŘI

Revispol
Petřík Brokers
Deník
Český rozhlas
Jihočeský kalendář
Arpida
Kooperativa
Kiss
Beat
Country radio
Teplárna ČB