Novinky

Divadelní představení Na Zlatém jezeře

22.7.2021Divadelní představení Na Zlatém jezeře

Bohužel jsme nuceni přeložit divadelní představení Na Zlatém jezeře, které se mělo odehrát v uterý 27. července. Náhradní termín je v jednání. Vstupenky zůstávají v platnosti i na nový termín představení. Omlouváme se za případné komplikace a děkujeme za pochopení.

zobrazit detail »

oddelovac

O prázdninách bude uzavřen předprodej vstupenek v Metropolu

30.6.2021

Od 5. července do 27. srpna bude uzavřen pultový prodej vstupenek v Metropolu. Vstupenky bude možné zakoupit pouze on-line na našich webových stránkách: https://www.metropolcb.cz/program-colosseum.html.

Fyzický prodej vstupenek bude opět otevřen 30. srpna od 13 hodin.

Přejeme Vám krásné léto a prázdniny! 

zobrazit detail »

oddelovac

PŘEHLED PŘESUNUTÝCH ČI ZRUŠENÝCH POŘADŮ PODZIM 2020, ZIMA + JARO 2021

12.6.2021

V článku naleznete aktuální přehled náhradních termínů podzimních a zimních pořadů. U nezrušených akcí zůstávají vstupenky v platnosti.

NÁHRADNÍ TERMÍNY V JEDNÁNÍ

SEZNAM PŘESUNUTÝCH ČI ZRUŠENÝCH AKCÍ  - viz dále

zobrazit detail »

oddelovac

Testovací centrum Covid-19 ve zdravotnickém zařízení Metropolu

11.6.2021Testovací centrum Covid-19 ve zdravotnickém zařízení Metropolu

REZERVACE TERMÍNU NA ANTIGENNÍ TEST COVID-19: testovani-covid-metropol.reservio.com

Od 1. června 2021 je z veřejného zdravotnictví proplácen jeden antigenní test za 7 dní a navíc dva PCR testy za měsíc. PCR testy naše testovací centrum neposkytuje.

Pro firmy - testovací tým na pracovišti, objednávky na: https://testovani-covid-metropol.reservio.com/

Od pondělí 22. března se mohou zájemci nechat vyšetřit antigenními testy na přítomnost koronaviru SARS-CoV-2 ve zdravotnickém zařízení českobudějovického Metropolu na Senováném náměstí. Centrum je umístěno ve zvýšeném přízemí budovy. Veřejnost bude naváděna orientačním systémem. 

zobrazit detail »

oddelovac

Divadlo Járy Cimrmana v neděli odehraje v Metropolu představení České nebe! Rozšiřujeme kapacitu hlediště!

10.6.2021Divadlo Járy Cimrmana v neděli odehraje v Metropolu představení České nebe! Rozšiřujeme kapacitu hlediště!

Divadelní sál Metropolu po dlouhé době ožije v neděli 27. června hrou České nebe, kterou odehrají herci Divadla Járy Cimrmana ve svém tradičním hereckém obsazení!

Díky uvolnění protiepidemických opatření můžeme zvýšit počet vstupenek v předprodeji! Nenechte si ujít příležitost zhlédnout legendární hru z pera českého génia!Vstupenky zakoupíte v našem předprodeji (po, st, pá 13 - 17 hod.) nebo on-line na našich webových stránkách.

​Těšíme se na viděnou v Metropolu!

zobrazit detail »

oddelovac

Íránské dobrodružství Pavla Svobody se uskuteční v řádném termínu! Akce se přesouvá z Malé scény do společenského sálu. Vstupenky budou v prodeji ještě před začátkem akce!

9.6.2021Íránské dobrodružství Pavla Svobody se uskuteční v řádném termínu! Akce se přesouvá z Malé scény do společenského sálu. Vstupenky budou v prodeji ještě před začátkem akce!

Přednášku o cestě oblíbeného cestovatele Pavla Svobody po Íránu, která se uskuteční v pondělí 21. června od 19 hodin, jsme se rozhodli přesunout do společenského sálu, který disponuje dostatečnou kapacitou sedadel. Proto můžeme ještě realizovat doprodej vstupenek před začátkem akce. Už se na Vás moc těšíme!

zobrazit detail »

oddelovac

Divadelní představení CAVEWOMAN odehrajeme v řádném termínu, POZOR na případná organizační opatření!!!

9.6.2021Divadelní představení CAVEWOMAN odehrajeme v řádném termínu, POZOR na případná organizační opatření!!!

Vážení návštěvníci kulturních pořadů v Metropolu,

do doby než se změní parametry nařízení vlády proti šíření pandemie covid-19, jsme nuceni přizpůsobit kapacitu našich sálů aktuálním opatřením. Prosíme, sledujte aktuální situaci na našich webových stránkách u jednotlivých pořadů, kde budeme informace průběžně aktualizovat. Děkujeme!

V textu naleznete opatření k divadelnímu představení CAVEWOMAN, které odehrajeme v úterý 20. července.

zobrazit detail »

oddelovac

V pondělí opět otvíráme předprodej!!!

28.5.2021V pondělí opět otvíráme předprodej!!!

Vláda ČR rozhodla od 1. června o výrazném rozvolnění protiepidemických opatření proti šíření Covid-19, které umožňují s určitými omezeními realizovat kulturní akce. Konkrétně se jedná o snížení kapacity hlediště ve vnitřních prostorech na jednu polovinu s maximálním počtem 500 diváků.

Na základě této skutečnosti jsme se rozhodli otevřít od pondělí 7. června předprodej vstupenek ve standardním provozním režimu, tj. ve dnech po, st, pá v čase 13 – 17 hod. Zároveň jsme se rozhodli realizovat ještě v měsíci červnu dvě tradiční představení legendárního Divadla Járy Cimrmana, a sice ve čtvrtek 24. června představení Švestka a v neděli 27. června jejich nejnovější hru České nebe. S ohledem na kapacitní omezení jsme byli nuceni zvýšit cenu vstupenek na 700,- Kč, přesto věříme, že si nenecháte tuto jedinečnou příležitost ujít a že bude o vstupenky na tato představení zájem. Upozorňujeme, že kapacita našeho divadelního sálu je za těchto podmínek pouze 268 sedadel, proto s nákupem vstupenek neváhejte! Jejich předprodej začíná zmiňovaného 7. června ve 13 hodin.

zobrazit detail »

oddelovac

Metropol opět hraje!!! Přijede Divadlo Járy Cimrmana!!! Vstupenky stále v předprodeji!!!

1.5.2021Metropol opět hraje!!! Přijede Divadlo Járy Cimrmana!!! Vstupenky stále v předprodeji!!!

Po dlouhých měsících se konečně otevře opona v divadelním sále Metropolu! A začínáme stylově, a sice legendou, která zanechala ve světových dějinách nesmazatelnou stopu, ale kterou ještě nikdy nikdo neviděl, jinak by určitě sbírala "Nobelovky" napříč oborovým spektrem...

Zveme Vás na dva divadelní kousky z pera českého nesmrtelného génia Járy Cimrmana! 24. června uvedeme Švestku a 27. června nejnovější hru České nebe v tradičním hereckém obsazení Divadla Járy Cimrman.

zobrazit detail »

oddelovac

KURZY PRO STROJNÍKY - květen/červen 2021

17.3.2021KURZY PRO STROJNÍKY - květen/červen 2021

Na KVĚTEN → ČERVEN 2021 pro Vás připravujeme tyto strojnické kurzy:

ZÁKLADNÍ KURZ PRO STROJNÍKY TĚŽKÝCH STAVEBNÍCH STROJŮ

ROZŠÍŘENÍ STROJNÍCH PRŮKAZŮ

zobrazit detail »

oddelovac

Rok covidových opatření, omezení a karantén v Metropolu

16.3.2021Rok covidových opatření, omezení a karantén v Metropolu

Před rokem jsme si zkusili první lockdown a všichni jsme věřili, že období pandemie rychle překleneme a brzy se náš život vrátí do zaběhlých kolejí. Osud tomu však chtěl jinak a již více než rok se potýkáme s různými nařízeními a omezeními, které ovlivňují náš život v práci i ve volném čase. Nahlédnout, jak se tento rok projevil na provozu Metráče, můžete v rozhovoru s ředitelem Metropolu Petrem Holbou, který sdílíme z portálu IDnes.

zobrazit detail »

oddelovac

Dopady nouzového stavu na kulturní pořady v Metropolu

4.1.2021Dopady nouzového stavu na kulturní pořady v Metropolu

Vláda ČR od loňského listopadu opětovně zavedla na území České republiky omezení proti šíření Covid-19, mezi které patří redukce počtu osob shromažďujících se na veřejnosti a zákaz pořádání kulturních akcí. Do odvolání těchto restrikcí tedy není možné uvádět žádné kulturní představení. Z tohoto důvodu jsme nuceni opět překládat aktivity, které byly naplánované v tomto období. O náhradních termínech těchto pořadů jednáme. Následně je uvádíme na našich webových stránkách u jednotlivých pořadů a na facebooku.

V případě, že se již teď těšíte na některý z námi chystaných kulturní pořadů a máte potřebu si na ně zajistit vstupenky, budeme velice rádi. Využijte, prosím, možnosti tak učinit on-line na našich webových stránkách. Fyzický předprodej vstupenek do rozvolnění protiepidemických opatření zůstane uzavřen. Dle data jeho znovuotevření bude prodloužena lhůta pro zájemce o vrácení vstupného. Aktuální informace sledujte na našich webových stránkách a facebooku. Děkujeme za pochopení a trpělivost. 

zobrazit detail »

oddelovac

TIP PRO JEŽÍŠKA! Darujte pod stromeček kulturní zážitek z Metropolu

1.12.2020TIP PRO JEŽÍŠKA! Darujte pod stromeček kulturní zážitek z Metropolu

Před Vánoci spouštíme provoz předprodeje vstupenek! Využijte možnosti a pořiďte svým blízkým k Vánocům kulturní zážitek. Podpoříte tím také Metropol a pomůžete nám překlenout toto složité období...

zobrazit detail »

oddelovac

PRODEJ VÁNOČNÍCH STROMKŮ

3.11.2020

Tradiční prodej vánočních stromků před Metropolem se v letošním roce konat nebude.

zobrazit detail »

oddelovac

POZOR!!! Rušíme představení

7.10.2020POZOR!!! Rušíme představení

S velikou lítostí musíme zrušit představení “Hubte trampy, serou v lese", které se mělo konat zítra 8.10.2020 na Malé scéně. O náhradním termínu nebo případné změně titulu budeme informovat. Vstupenky zůstávají v platnosti. Děkujeme za případné sdílení této informace.

zobrazit detail »

oddelovac

Dočasné uzavření předprodeje vstupenek!!!

1.10.2020

Z důvodu protiepidemických nařízení Vlády ČR dočasně UZAVÍRÁME od 19. října provoz předprodeje vstupenek. Jeho opětovné otevření předpokládáme s ukončením krizových opatření, která jsou zatím do 12. prosince 2020. Pro konkrétní datum sledujte naše internetové stránky a facebook. Lhůty pro vracení vstupenek úměrně prodloužíme dle doby uzavření - jednotlivé termíny naleznete u konkrétních pořadů. Budeme však rádi a oceníme, když zakoupený pořad navštívíte v náhradním termínu a nebudete vyžadovat vrácení vstupného. V této nelehké době nám to velice pomůže. Děkujeme za pochopení a podporu. 

zobrazit detail »

oddelovac

Tramping skýtá mnohá dobrodružství, která odhaluje divadelní hra „Hubte trampy, serou v lese“

23.9.2020Tramping skýtá mnohá dobrodružství, která odhaluje divadelní hra „Hubte trampy, serou v lese“

Češi jsou vášnivými turisty. Baví nás procházky, výlety i delší túry. Mnozí z nás mají tedy zkušenost s potřebou, která je obsažena v názvu divadelní hry. Když musíš, tak musíš, byť se to snažíš donést až domu, někdy prostě nezbývá než si najít tichý koutek v co nejhlubším zákoutí lesa. Jenže Češi jsou také vášnivými houbaři… :o)

zobrazit detail »

oddelovac

POZOR!!! Organizační opatření na koncertě Bratři EBENOVÉ

22.9.2020POZOR!!! Organizační opatření na koncertě Bratři EBENOVÉ

Vážení návštěvníci kulturních pořadů v Metropolu,

        do doby než se změní parametry nařízení vlády proti šíření pandemie covid-19, jsme nuceni přizpůsobit kapacitu našich sálů daným restrikcím. Prosíme, sledujte aktuální situaci na našich webových stránkách u jednotlivých pořadů, kde budeme informace průběžně aktualizovat.

Zároveň upozorňujeme na to, že před Metropolem ze strany Senovéžného náměstí probíhá rekonstrukce silniční komunikace, se kterou souvisí obtížné přecházení silnice před hlavní budovou Metropolu a dopravní omezení na frekventovaném dopravním uzlu. Mějte, prosím, tuto skutečnost na paměti a vydejte se do Metropolu raději s předstihem, ať stihnete začátek pořadu a nerušíte ostatní diváky. Děkujeme! 

Organizační opatření na koncertě Bratři EBENOVÉ

Jsme nuceni omezit kapacitu přízemí sálu na koncert Braři EBENOVÉ který se uskuteční ve čtvrtek 1. října ve společenském sále. Prosíme majitele vstupenek z přízemí sálu řady číslo 18, 19, 20, aby vstupovali do Metropolu PRAVÝM vchodem, protože musí zaujmout místa na balkoně. Nezapomeňte si se sebou vzít roušky!

zobrazit detail »

oddelovac

Překládáme divadelní představení Na poslední chvíli

21.9.2020Překládáme divadelní představení Na poslední chvíli

Bohužel jsme nuceni přeložit divadelní představení Na poslední chvíli, které se mělo v divadelním sále Metropolu odehrát ve čtvrtek 8. října. Nový termín představení je 6. června 2021. V případě, že vám nový termín nevyhovuje, můžete vstupenky vracet v našem předprodeji do 23. října 2020. Děkujeme za pochopení a případné sdílení této informace.

zobrazit detail »

oddelovac

Překládáme koncert Katapultu

20.9.2020Překládáme koncert Katapultu

Bohužel jsme nuceni přeložit koncert tuzemské rockové legendy skupiny Katapult, který se měl uskutečnit v Metropolu v úterý 24. listopadu 2020. Nový termín koncertu je 24. listopadu 2021. V případě, že vám nový termín nevyhovuje, můžete vstupenky vracet v našem předprodeji do 23.listopadu 2020. Děkujeme za pochopení a případné sdílení této informace.

zobrazit detail »

oddelovac
oddelovac

Barbora Hrzánová a Radek Holub zahrají v divadelním sále Metropolu - vstupenky v prodeji!

11.9.2020Barbora Hrzánová a Radek Holub zahrají v divadelním sále Metropolu - vstupenky v prodeji!

Vynikající herci s komediálním talentem, majitelé divadelních Thálií a životní partneři Bára Hrzánová s Radkem Holubem jsou hlavními postavami cirkusácké romance SILNICE, která je adaptací slavného Felliniho filmu La Strada v produkci pražského Divadla Kalich. V Metropolu jej uvidíte v úterý 22. září od 19 hodin.

zobrazit detail »

oddelovac

Newsletter Metropolu - podzim 2020

10.9.2020Newsletter Metropolu - podzim 2020

Prohlédněte si, co jsme pro vás připravili na dlouhé podzimní večery. Kliknutím na odkaz v tomto příspěvku se vám otevře nový newsletter Metropolu s programy v sezóně "podzim 2020".

newsletter "podzim 2020"

zobrazit detail »

oddelovac

POZOR!!! Shirley Valentine zítra 8. září nehrajeme!!!

24.8.2020POZOR!!! Shirley Valentine zítra 8. září nehrajeme!!!

Velice nás to mrzí, ale z důvodu náhlého onemocnění Simony Stašové R U Š Í M E představení 8. září 2020 Shirley Valentine. Náhradní termín je 26. října v 19.00 hodin. Vstupenky zůstávají v platnosti. Omlouváme se za případné komplikace. Prosíme o sdílení této zprávy. Děkujeme.

 

zobrazit detail »

oddelovac

David Prachař se představí v roli fotbalového trenéra

25.7.2020David Prachař se představí v roli fotbalového trenéra

„Já proti ženám vůbec nic nemám. Ale ženy a fotbal – nikdy…“ říkal fotbalový trenér svým svěřencům. Když ale přijdou na mužskýho léta, přichází čas vylít si srdíčko... Po delší době uvádíme divadelní představení se sportovní tématikou, a to rovnou o našem nejpopulárnějším sportu – o fotbale! Hra ale není jen o něm, ale také o změnách, které se sebou přináší život. 

zobrazit detail »

oddelovac

Předprodej vstupenek po dobu letních prázdnin

21.7.2020Předprodej vstupenek po dobu letních prázdnin

Předprodej vstupenek se od 26. června UZAVŘE. Vstupenky na vybrané pořady zakoupíte během letních prázdnin v Turistickém informačním centru na radnici města. Pokladna v Metropolu bude znovu otevřena od 31. srpna. Vstupenky na přesunuté pořady bylo možné vracet do 20. června...

zobrazit detail »

oddelovac

Zemřel Jaromír Schel, bývalý dlouholetý ředitel Metropolu

13.7.2020Zemřel Jaromír Schel, bývalý dlouholetý ředitel Metropolu

S velikou lítostí oznamujeme, že v pátek 10. července zemřel ve věku osmdesáti let bývalý dlouholetý ředitel Metropolu, kolega a blízký přítel pan PhDr. Jaromír Schel. Jeho významná stopa nejen na poli jihočeské kultury zůstane nesmazatelná. Děkujeme za krásný čas, který jsme spolu mohli strávit. Čest jeho památce...

Poslední rozloučení s Jaromírem se bude konat ve čtvrtek 16. července ve 13 hod. v síni českobudějovického krematoria.

zobrazit detail »

oddelovac

Náhradní termín za představení Intimní příběhy z Ráje

2.6.2020Náhradní termín za představení Intimní příběhy z Ráje

Náhradní termín představení Intimní příběhy z Ráje, které bylo původně přesunuto z 18. března (resp. 25. května) je stanoven na 1. listopadu 2020.

zobrazit detail »

oddelovac
oddelovac

Galerie Nahoře se po dvou měsících opět otevírá

12.5.2020Galerie Nahoře se po dvou měsících opět otevírá

Po dvouměsíční pauze se opět otevírá stálá výstavní síň fotografií GALERIE NAHOŘE (po - pá 9.00 - 17.00 hod.), a to 19. května, kdy proběhne od 17.00 hod. vernisáž výstavy Vladimír Skýpala, Josef Vrážel "DOMA"

zobrazit detail »

oddelovac
oddelovac

Pozvánka do divadla na březnová představení

19.2.2020Pozvánka do divadla na březnová představení

Březen do divadla vlezem! :o) Dvě divadelní březnová představení slibují velkou porci zábavy. Nejprve ve středu 18. března od 19 hodin v komedii „Intimní příběhy z Ráje“ odhalíme s humorem detaily soužití mezi ženou a mužem. Zveme Vás do Ráje, kde je normální mít jako žena vlastní názory a být rovnocennou partnerkou muže.

zobrazit detail »

oddelovac

Fragile slibují nevšední hudební zážitek!

18.2.2020Fragile slibují nevšední hudební zážitek!

Slovenská vokální skupina Fargile vystoupila v českobudějovickém Metropolu v minulosti v rámci projektu Hlasy Tour společně s legendárním Richardem Müllerem a slavili velký úspěch a dlouhotrvající "standing ovation". Skupina patří nejen k československé, ale bez nadsázky i k evropské špičce ve svém oboru.

zobrazit detail »

oddelovac

Newsletter Metropolu - jaro 2020

16.2.2020Newsletter Metropolu - jaro 2020

Prohlédněte si, co jsme pro vás připravili na jarní sezónu. Kliknutím na odkaz v tomto příspěvku se vám otevře nový newsletter Metropolu s programy v sezóně "jaro 2020".

Newsletter - jaro 2020

 

zobrazit detail »

oddelovac

Ples jihočeských starostů po roční pauze opět součástí plesové sezóny v Metropolu

11.2.2020Ples jihočeských starostů po roční pauze opět součástí plesové sezóny v Metropolu

Ples jihočeských starostů se po roční pauze opět stává významnou událostí plesové sezóny. Hlavním hudebním hostem večera bude populární slovenský hudebník Vašo Patejdl. Dále k tanci a poslechu zahrají taneční orchestr Metroklub Big Band, Jazzika a Slovani.

zobrazit detail »

oddelovac

Představení Tolik hlav vás přenese na přelom 70. a 80. let

9.2.2020Představení Tolik hlav vás přenese na přelom 70. a 80. let

Kamil Střihavka, známý rockový zpěvák debutuje jako autor i režisér hořké komedie o zradě a přátelství, odvážných snech a lásce k bigbeatu na přelomu sedmdesátých a osmdesátých let v Československu. Příběh dvou kamarádů, kteří si žijí své sny, poslouchají skvělou hudbu a chtějí vycestovat ven... Přeložené představení z 27. října 2019 se uskuteční 10. března.

zobrazit detail »

oddelovac

Nekonečná Sibiř očima Kuby Vengláře

20.1.2020Nekonečná Sibiř očima Kuby Vengláře

Poznejte na vlastní kůži zemi, o které se říkalo že tam "zítra znamená včera"... Kuba Venglář tvrdí, že v Rusku zítra může znamenat cokoli. Nečekejte moc romantiky, do téhle země potřebujete odhodlání. Uvidíte nádhernou přírodu, seznámíte se s bizarní realitou, která se nikdy neoprostila od komunistické historie, a vyslechnete zážitky kořeněné pestrou paletou zajímavých lidí.

zobrazit detail »

oddelovac

Nezmaři zvou na návštěvu také na jaře 2020

13.1.2020Nezmaři zvou na návštěvu také na jaře 2020

Jarní cyklus Na návštěvě u Nezmarů přinese nový vítr, zajímavá spojení i hudební stálice. Na tento hudební koktejl se můžete těšit již od února na Malé scéně Metropolu. Předprodej abonentek v ceně 1.200,- Kč začíná 12. prosince, vstupenky na jednotlivé koncerty budou v předprodeji vždy měsíc před koncertem.

zobrazit detail »

oddelovac

V sobotu 18. ledna se v Metropolu uskuteční Myslivecký bál

9.1.2020V sobotu 18. ledna se v Metropolu uskuteční Myslivecký bál

Myslivecký bál v Metropolu má již svou tradici a tradiční je také pravá myslivecká tombola, kterou vegetariáni obcházejí obloukem... :) I v letošním roce se můžete těšit na oblíbenou elektronickou střelnici na kachny o krále plesu a v Restauraci Metropol ochutnat zvěřinové speciality...

zobrazit detail »

oddelovac

Náhradní termín koncertu "Od baroka po Gershwina"

9.1.2020Náhradní termín koncertu "Od baroka po Gershwina"

Náhradní termín koncertu z 5. listopadu 2019, který byl zrušen z důvodu zranění hlavního saxofonisty se uskuteční 19. ledna od 19.00 hod. na Malé scéně Metropolu. Vstupenky zůstávaly v platnosti.

 

zobrazit detail »

oddelovac

POZOR!!! METROPOL MĚNÍ KONTAKTY

30.10.2019POZOR!!! METROPOL MĚNÍ KONTAKTY

Vážení příznivci Metropolu, v měsíci dubnu došlo v rámci e-mailových adres Metropolu k drobné změně. Nyní jsou všechny BEZ POMLČKY....

zobrazit detail »

oddelovac

Spuštění standardní doby předprodeje vstupenek

29.8.2019Spuštění standardní doby předprodeje vstupenek

V pondělí 26. srpna byla spuštěna standardní doba předprodeje vstupenek s jejich prodejem v celém svém rozsahu. Provozní doba předprodeje vstupenek je pondělí - čtvrtek od 13 do 17 hodin a v pátek od 12 do 16 hodin. V předprodeji můžete zakoupit vstupenky na divadelní komedii pražské Divadelní společnosti Háta Klíče na neděli, které uvedeme 30. září, a na mnohé podzimní koncerty. V pondělí 2. září začíná předprodej vstupenek na další kulturní pořady v měsíci říjnu. 

zobrazit detail »

oddelovac

Předprodej vstupenek po dobu letních prázdnin

24.6.2019

1. července a 23. srpna - ZAVŘENO

2. července - 22. srpna - PRODEJ V SEKRETARIÁTU - pouze vybrané pořady

POZOR!!! V TOMTO OBDOBÍ  SI NELZE VSTUPENKY REZERVOVAT

od 26. srpna běžný provoz předprodeje

zobrazit detail »

oddelovac

Začátek prodeje permanentek na podzimní cyklus Na návštěvě u Nezmarů

4.6.2019Začátek prodeje permanentek na podzimní cyklus Na návštěvě u Nezmarů

Podzimní cyklus koncertů Na návštěvě u Nezmarů představil program. Těšit se může na klasický folk i starý swing.

Čtyři skvělé koncerty nabídne na podzim cyklus koncertů zvaný Na návštěvě u Nezmarů. Jak je již zvykem, uskuteční se na Malé scéně Metropolu v Českých Budějovicích. Na programu jsou Ondřej Ruml, Folk Team Brno, Jarret a Funny Fellows. Předprodej abonentek na celý cyklus se uskuteční v termínech 11. června až 4. července a následně 19. až 23. srpna. Cena je 880,- Kč. Vstupenky na jednotlivá vystoupení budou k dispozici vždy měsíc před samotným koncertem.

zobrazit detail »

oddelovac

Tip pro Ježíška!

7.12.2018Tip pro Ježíška!

Ježíšci, nevíte co koupit pod stromeček??? A co takhle vstupenku do Metropolu???

V současnosti naleznete v předprodeji vstupenky na tyto pořady:

12. ledna Velký mediální ples - úvodní ples nové sezóny
19. ledna Myslivecký bál - ples s nezaměnitelnou atmosférou a pravou mysliveckou tombolou
6. února Pavel Svoboda: Kyrgyzstán a Tádžikistán - cestovatelské příběhy s neodolatelným humorem
17. února Hop Trop: 40. sezóna - slavnostní koncert trampsko-folkové legendy

 

zobrazit detail »

oddelovac

Prosíme o včasné příchody do divadla

11.4.2016

V poslední době se rozšířily opožděné příchody do divadla. Pozdě přicházející ruší nejen diváky ale také herce, kteří nás na tento nešvar již mnohokrát upozornili. Prosíme tedy o včasný příchod na divadelní pořady, neboť každé vyrušení narušuje jedinečnou atmosféru představení. Buďme k sobě ohleduplní nejen v divadle...

Po začátku představení bude dle provozního řádu Metropolu pozdě příchozím umožněn vstup do divadelního sálu až po přestávce bez nároku na vrácení vstupného.

zobrazit detail »

oddelovac
vstupenky online

Stáhněte si naší
mobilní aplikaci

app store
google play

Připravujeme

Změny programů - podzim 2020, zima + jaro 2021
Na Zlatém jezeře

NAŠI PARTNEŘI

Revispol
Greco
Deník
Český rozhlas
Budějcká drbna
Jihočeský kalendář
Arpida
Kooperativa
Kiss
Beat
Country radio
Teplárna ČB
Petřík Brokres